22 листоп. 2022 15:03

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:39
Суспільство
0

143

0

У Вінниця рятувальники «гасили» умовну пожежу на одному з терміналів «Нової пошти»

У Вінниця рятувальники «гасили» умовну пожежу на одному з терміналів «Нової пошти»

Внаслідок умовної пожежі одна людина отримала травми


21 листопада у Вінниці рятувальники провели тактичне навчання на одному з терміналів «Нової пошти». Надзвичайники «гасили» умовне загоряння транспортної стрічки, яке сталося внаслідок вибуду у приміщенні на площі 50 кв\м. Внаслідок умовної пожежі одна людина отримала травми.

Про це повідомили в ДСНС у Вінницькій області.

Першочергові заходи з гасіння, евакуації та порятунку людей взяла на себе добровільна пожежна дружина, створена з-поміж працівників об'єкта, проте через сильне задимлення ліквідувати пожежу їм не вдалося.

Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС в апаратах захисту органів дихання, провели розвідку, евакуювали умовно травмованого працівника підприємства, після чого, вжили заходів з локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі.

Керівник гасіння пожежі дав позитивну оцінку навчанням та зауважив, що їхня мета, передусім – відпрацювати злагодженість спільних дій між працівниками об'єкта та підрозділами ДСНС, вивчити тактико-технічні характеристики термінала, опрацювати помилки, виявлені під час навчань, аби надалі не допустити масштабних пожеж і знати небезпечні зони на об’єкті.

Від ДСНС до гасіння умовної пожежі було залучено 2 одиниці спецтехніки та 13 чоловік особового складу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ДСНС