9 жовт. 2020 14:42

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 19:30
Афіша Вінниці
0

149

0

У вівторок Ірина Білик відсвяткує у Вінниці 30 років на сцені

У вівторок Ірина Білик відсвяткує у Вінниці 30 років на сцені

Ірина Білик святкує одразу два ювілеї – власне 50-річчя і 30 років на сцені


Цього року народна артистка України Ірина Білик святкує одразу два ювілеї – власне 50-річчя і 30 років на сцені.

На честь подвійного ювілею співачка підготувала сюрприз для усіх шанувальників – нове святкове шоу, яке Вінниця побачить вже у вівторок, 13 жовтня, о 16.00 і 20.00 у Будинку офіцерів.

- Ірина Білик виконає у Вінниці пісні, які давно не співала, та які її шанувальники мріють знову почути - це буде найкраще з усіх альбомів співачки, найкраще за 30 років! – розповідають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – Ми запрошуємо усіх вінничан стати частинкою цих феєричних концертів й від себе гарантуємо виконання усіх правил МОЗ, що необхідні у нинішній час. Для забезпечення соціальної дистанції глядачів замість одного ми проводимо два концерти: о 16.00 – для тих, хто раніше придбав квитки у парних рядах, та о 20.00 – для тих, хто має квитки у непарних рядах. Ну а всім, хто ще не має квиточків, нагадуємо, що у будь-який зручний час їх можна придбати онлайн на сайтах http://bilet.vn.ua і https://afisha.vn.ua, а також у касах у Будинку офіцерів, театрі ім. Садовського, «Універмазі», Вінницькій обласній філармонії.

Шоу для ювілейного туру Ірини Білик створив Аслан Ахмадов - знаменитий режисер, стиліст, фотохудожник і найголовніше – чоловік виконавиці. Відтак – глядачам можна не сумніватися: у новому шоу буде максимум любові та океану емоцій.

За задумом Аслана, у ювілейній програмі Ірини Білик немає дуетів, виступів запрошених артистів. Тільки сама Ірина, її пісні і її спілкування із глядачами.

- У новому шоу не хотілося вражати глядачів розмірами декорацій або кількістю учасників шоу-балету. Вся увага буде прикута до Ірини, яка буде одночасно і на сцені, і на екранах, - розповідає Аслан Ахмадов. - Практично під кожну пісню ми зняли новий віджеїнг. В основному зйомки проходили у Києві, Одесі, а значна частина матеріалу була знята «з рук» - я кілька тижнів бігав зі стадикамом, а потім півтора місяця сидів цілодобово за комп'ютером, щоб це все змонтувати.

Розповідаючи про підготовку до всеукраїнського туру, що тривала більше півроку, включаючи пошиття абсолютно нових концертних костюмів й постановку найскладнішої хореографії для шоу-балету, Ірина Білик зазначає:

— Я дуже довго готувалася до свого ювілейного туру, але видно так було задумано Богом, щоб мені ніколи не виповнювалося 50 і всі ювілейні торжества, що мали відбутися у березні-квітні, були скасовані через карантин. Але те особливо й цінно для мене, що мої глядачі вкотре мене не зрадили. Коли концерти переносилися на нові дати, люди тримали у себе на поличках квитки і з трепетом чекали, коли ми побачимося. Мої глядачі знають, наскільки для мене важливі ці зустрічі. Нехай ювілей, не ювілей, день народження чи інше свято, але кожний концерт і кожний глядач у моєму залі для мене дійсно важливий, як найбільш дорогоцінний діамант. І я нарешті їду до вас! До зустрічі, Вінниця! 13 жовтня буде незабутньо!