22 лют. 2023 12:15

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:59
Суспільство
0

142

0

У Жмеринському районі релігійна громада вийшла з підпорядкування МП і приєдналась до Православної Церкви України

У Жмеринському районі релігійна громада вийшла з підпорядкування МП і приєдналась до Православної Церкви України

У селі Мовчани громада перейшла у ПЦУ


У селі Мовчани Жмеринського району релігійна громада увійшла до складу Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України.

Про це інформує пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

«Відбулися загальні збори релігійної громади місцевого храму Успіння Пресвятої Богородиці. Головним питанням була зміна підпорядкування громади у канонічних та адміністративних питаннях чи, іншими словами, вихід з УПЦ (що зберігає єдність з московським патріархатом) та приєднання до Православної Церкви України.

Коли настоятель храму протоієрей Димитрій Пасічник поставив це питання на голосування, рішення було ухвалено одноголосно. Відтепер релігійна громада храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Мовчани входить до складу Вінницько-Барської єпархії», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно настоятель храму преподобного Лаврентія Чернігівського міста Вінниці протоієрей Костянтин Іванченко разом із парафіянами вийшли із підпорядкування МП і ухвалили рішення приєднатися до Православної Церкви України.

Також 20 лютого релігійна громада у селі Станіславчик, у якій настоятелем є протоієрей Димитрій Пасічник, приєдналась до Православної Церкви України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info