17 верес. 2023 16:00

Останнє оновлення  
17 верес. 2023 16:00

1 хвилина читання

Суспільство
0

541

0

Учні, батьки і вчителі вінницьких шкіл купили для військових 400 кровоспинних турнікетів «СІЧ»

Учні, батьки і вчителі вінницьких шкіл купили для військових 400 кровоспинних турнікетів «СІЧ»

Новий навчальний рік педагоги загальноосвітніх закладів, учні та їхні батьки розпочали з донатів на придбання кровоспинних турнікетів для наших захисників.


Як повідомляє департамент освіти Вінницької міської ради, за 2 тижні вдалося зібрати 228000 грн та закупити 400 турнікетів. Таким чином вдалося укомплектувати першу сотню бойових аптечок, які на запит військової частини передадуть прямо на фронт.

«Знаючи потреби військових та необхідний мінімум для їх виживання в найскладніших умовах, ми не можемо бути осторонь. Якісний турнікет - це запорука збереженого життя. Завдяки активній позиції наших освітян, батьківської спільноти вдалося закупити партію надійних, перевірених часом та в бою турнікетів українського виробника SICH», - зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Збір на нову партію якісних українських кровоспинних засобів продовжується. За бажання, долучитися до благодійного збору можна звернувшись до будь-якого загальноосвітнього закладу Вінницької громади.

Вінниця.info, фото – ілюстративна