8 жовт. 2022 12:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:01
Суспільство
0

101

0

Укрпошта випустить поштову марку зі зруйнованим Кримським мостом

Укрпошта випустить поштову марку зі зруйнованим Кримським мостом

Тираж марок – 7 млн екземплярів


Ранок 8 жовтня зустрів українців новиною про руйнування на Кримському мосту, який з'єднує росію і тимчасово окупований півострів. З цієї нагоди Укрпошта анонсувала випуск марки із залишками Кримського мосту. Тираж марок – 7 млн екземплярів.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Номінальна вартість марки 18 грн за марку або 126 грн за аркуш з 7 марок. До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та картку. Окрім основного сюжету, марка містить кілька цікавих деталей і натяків:

● недопалок в руках у героїні, як свідчення того, що останнім часом окупанти дуже потерпають від куріння в заборонених місцях,

● легковий автомобіль окупантів, що рушив у прірву, гублячи награбовані пральні машини та інше добро,

● Байрактар, що «випадково» пролітав над мостом,

● розбитий ворожий танк, який у складі колони переправлявся окупантами на фронт.

Деталі щодо дати виходу марки та умов продажу будуть оприлюднені додатково.

Автор випуску Юрій Шаповал – український художник-живописець, працює у техніці живопису, графіки та інсталяції. Закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Учасник всеукраїнських і міжнародних виставок та пленерів.

Довідка.

Кримській міст, що з’єднує тимчасово окупований Кримський півострів із росією, – незаконне будівництво, що в рамках повномасштабної війни, розпочатої росією 24 лютого 2022 року, активно використовувався окупантами для підкріплення своєї армії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info