13 лют. 2023 11:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

151

0

В Барі на Вінниччині відкрили сучасний фронт-офіс поліції

В Барі на Вінниччині відкрили сучасний фронт-офіс поліції

На першому поверсі підрозділу громадян зустрічатиме поліцейський, який з’ясовуватиме у відвідувачів мету візиту, допоможе скласти заяву чи інші документи, надасть консультації, роз'яснить норми чинного законодавства


У Відділенні поліції №1 Жмеринського райвідділу поліції презентували роботу сучасного фронт-офісу поліції та інформаційної підсистеми «Custody Records».

Про це повідомили у поліції Вінниччини.

«Ефективна комунікація між громадянами і правоохоронцями — це основа нового офісу. У такому технічно оснащеному фронт-офісі громадяни можуть швидко та якісно отримати необхідну інформаційну допомогу. Завдяки впровадженню таких проектів, головний принцип роботи «Поліція для людей» починає працювати», – сказав Іван Іщенко.

Готовність поліцейських до роботи в оновленому фронт-офісі та із автоматизованою системою фіксації дій сьогодні перевірили керівник поліції області Іван Іщенко, начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, народний депутат України Ірина Борзова, керівництво Жмеринського районного відділу поліції та поліції міста Бар й представники місцевої влади.

На першому поверсі підрозділу громадян зустрічатиме поліцейський, який з’ясовуватиме у відвідувачів мету візиту, допоможе скласти заяву чи інші документи, надасть консультації, роз'яснить норми чинного законодавства.

Головні орієнтири діяльності співробітника фронт-офісу – оперативне надання послуг, максимальна результативність та комфортні умови для громадян. Саме тому він постійно перебуває на зв'язку з колегами з інших служб підрозділу: за необхідності відвідувачі матимуть змогу швидко отримати довідки, інформацію про результати розгляду раніше поданих звернень, інші передбачені законом сервісні послуги.

Проект «Custody Records» націлений на захист прав та безпеки затриманих, доставлених до підрозділу осіб, забезпечення дотримання прав людини та уникнення можливих безпідставних звинувачень громадян щодо дій поліцейських.

Для належної роботи інформаційної підсистеми «Custody Records» у відділенні поліції переплановану внутрішній простір, а нові приміщення облаштовано відеокамерами. Крім цього, особовий склад підрозділу пройшов спеціальне навчання щодо функціонування системи «Custody Records».

Алгоритм роботи «Custody Records» передбачає такі етапи: фіксацію дій з моменту доставлення затриманого до підрозділу поліції, реєстрація в електронній базі даних, інтервʼювання особи, а також поліцейських, які здійснювали затримання. Також система передбачає автоматичне повідомлення центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги у разі затримання та необхідність залучення адвоката.

Також голова Барської територіальної громади Володимир Саволюк передав керівнику місцевого підрозділу сертифікат на 1 000 000 гривень для придбання службового автомобіля та технічного оснащення відділення.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції