11 трав. 2017 12:51

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Суспільство
0

71

0

В день схвалення безвізу Вінниця підняла прапор України та Європейського Союзу. Фоторепортаж

В день схвалення безвізу Вінниця підняла прапор України та Європейського Союзу. Фоторепортаж

В день схвалення безвізу Вінниця підняла прапор України та Європейського Союзу


11 травня у Вінниці підняли державний стяг та прапор Європейського Союзу. Традиційна церемонія цього року стала особливою, адже вранці Рада ЄС схвалила рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі, скористатися якими можна буде вже в червні.

«Сьогодні історична дата. Тому що об 11:15 Рада Європи дала можливість здійснити віковічне прагнення українців приєднатися до великої родини європейських народів. Провадження безвізового режиму – це не лише законодавчий акт. В першу чергу, це дає можливість нас зробити крок вперед.

Дуже важливо те, що Революція Гідності, яка починалася з великого прагнення до Асоціації з Європейським Союзом, реалізується сьогодні, у непростий час», - сказав голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Право підняти стяги отримали студенти Вінницького національного технічного університету Олександр Недоснований та Налалія Копитко, а також учениця ШОШ№35 Вікторії Сологуб і учень гімназії №17 Матвій Стрежень.

На Майдані Незалежності лунав державний і європейський гімн у виконанні духового оркестру Повітряних Сил.

20 трaвня Вінниця вдесяте відзнaчaтиме День Європи. По центру Соборної проведуть фестивaль «Подорож Європою». Це будуть фотозони з зобрaженням 3-D тa трaдиційною їжею європейських країн. Як і минулого року, нa центрaльній вулиці містa будуть живі фонтaни. Тaкож у Вінниці відбудеться прем’єрa всесвітньо відомої рок-опери «Ісус Христос суперзіркa».

 

 

 

Вінниця.info