23 берез. 2023 12:43

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

116

0

В громадах Вінниччини висадили 3,5 тис саджанців фундука та сотні кущів троянд

В громадах Вінниччини висадили 3,5 тис саджанців фундука та сотні кущів троянд

Садять фундук, декоративні дерева і рослини, троянди та прибирають громадські місця.


В громадах на Вінниччині активно взялися за весняний благоустрій. Садять фундук, декоративні дерева і рослини, троянди та прибирають громадські місця.

Як повідомляє Калинівська міська рада, з потеплінням у громаді працівники старостинських округів, освіти, культури, освітяни, працівники комунальних підприємств виходять на весняну толоку, щоб упорядкувати території своїх населених пунктів. Тут щороку висаджують саджанці дерев та декоративних рослин.

Лише торік з’явилися молоді парки у Черепашинцях, Бережанах, дерева садили і в Калинівці, Заливанщині, Глинську. Окрім цього у старостинських округах висадили три з половиною тисячі саджанців фундука, які безкоштовно надав власник питомника Вадим Власов.

Робота кипить і в Іллінецькій громаді. За інформацією Іллінецької міської територіальної громади, сьогодні працівниці тепличного господарства комунального підприємства «Добробут» міської ради під керівництвом майстра із озеленення Валентини Андрушко висаджували троянди у центрі міста, вздовж аркової алеї та в районі автостанції.

Загалом висаджено близько 150 кущів троянд, які тішитимуть своїми квітами гостей та жителів міста. Активно ведуться роботи з благоустрою й у старостинських округах громади.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради та Іллінецької міської територіальної громади