11 лют. 2023 14:25

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Суспільство
0

118

0

В громаді на Вінниччині люди зібрали кошти та придбали автомобіль для односельчанина на передовій

В громаді на Вінниччині люди зібрали кошти та придбали автомобіль для односельчанина на передовій

Тепер машина допомагатиме воїнам з 57 окремої мотопіхотної бригади


Жителі села Коростівці, що на Вінниччині, за 2 місяці зібрали гроші на автомобіль для свого односельчанина Володимира Самоляка, який боронить Україну. Тепер машина допомагатиме воїнам з 57 окремої мотопіхотної бригади.

Про це пише Жмеринці city.

Збір для воїна оголосила Вікторія Ткачук, яка живе по сусідству з Володимиром. До збору долучилися всі – односельчани, небайдужі жмеринчани, фермери, посадовці та самі військові.

За два місяці кошти зібрали та знайшли автомобіль у Польщі.

«Нам дуже приємно, що багато охочих долучилися до нашого збору. Це авто дуже потрібне для наших військових, адже на фронті автівки часто попадають під обстріл та виходять з ладу. Я не волонтер, але не могла не допомогти Володимиру. Для нас усіх це своєрідна можливість висловити вдячність за те, що не шкодуючи власних сил і здоров'я, він разом зі своїми побратимами, там на передовій, захищає кожного з нас», – каже Вікторія Ткачук.

Нагадаємо, що жмеринчанин Володимир Самоляк з позивним «Диктор», у складі 42-го окремого мотопіхотного батальйону «Рух Опору», звільняв місто Херсон. А 14 листопада, вже у звільненому Херсоні, особисто Президент України Володимир Зеленський вручив жмеринчанину орден «За мужність».
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Жмеринці city