24 берез. 2023 12:58

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

81

0

В громаді на Вінниччині відкрили кімнату Дитячого простору

В громаді на Вінниччині відкрили кімнату Дитячого простору

Вартість проєкту 4200 євро.


На Вінниччині завдяки підписанню Меморандуму між Територіальним центром та Міжнародною організацією «People in Need» у Калинівській громаді відкрили кімнату Дитячого простору для внутрішньо переміщених дітей та дітей громади. Вартість проєкту 4200 євро.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

Першими відвідувачами кімнати стали чотирнадцять хлопчиків та дівчаток, які через війну в Україні змушені були залишити рідні домівки та разом з батьками переїхати до Калинівської громади. Директорка закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості Калинівської міської ради Вінницької області» Олена Мусієнко провела із дітьми творчий майстер-клас. Також усі разом дивилися улюблені мультфільми, гралися та займалися творчістю.

«У нашій громаді нині перебуває чотириста вісімнадцять діток, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Також є діти з нашої громади, які потребують психологічної допомоги та уваги фахівців. Тому ця кімната Дитячого простору дуже допоможе у нашій роботі, - розповідає очільниця Територіального центру Наталія Бачинська. – І ми дуже вдячні Міжнародній організації «People in Need», які допомогли нам облаштувати цю кімнату, надали весь необхідний інвентар, меблі, іграшки».

У новоствореній кімнаті діти зможуть не лише весело провести час, а й отримати психологічну допомогу. Так, на 4 квітня запланована зустріч із вінницьким психологом Тетяною Геращенко та її командою, які проведуть психологічні тренінги із внутрішньо переміщеними родинами – дітьми та їх батьками.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради