19 верес. 2023 20:12

Останнє оновлення  
19 верес. 2023 20:12
Суспільство
0

3000

0

В Іллінцях зустріли воїна 59-ої бригади, який повернувся додому «на щиті»

В Іллінцях зустріли воїна 59-ої бригади, який повернувся додому «на щиті»

Сьогодні, 19 вересня, жителі Іллінців навколішки, з державними прапорами, квітами коридором шани зустрічали траурний кортеж з тілом загиблого 32-річного Воїна-Захисника України Сергія Драча, який назавжди повертався у рідне село «на щиті». Про це повідомляє Іллінецька міська територіальна громада.


Народився Сергій Іванович Драч навесні 1991 року у с. Уланівка. Сергій навчався в Іллінецькому аграрному коледжі. Створив сімʼю та разом з дружиною Яною народили та виховували двох донечок. Для Сергія його родина була всім.

Після смерті батька та старшого брата став надійною та єдиною опорою для матері. Відвертий з друзями, завжди готовий прийти на допомогу, незалежно від життєвих труднощів та обставин.

Після повномасштабного вторгнення російського ворога на територію України молодший сержант Сергій Драч боронив Україну у складі 59-ої окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка. Був хоробрим Воїном, відмінно виконував свій військовий обовʼязок. Разом з бойовими побратимами звільняв від ворога Миколаївську, Херсонську, Донецьку області. Вірив у Перемогу України та робив все для того, щоб її наблизити.

15 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Невельське Донецької області під час одного із запеклих боїв, мужньо виконуючи свій військовий обов'язок, захищаючи рідну Українську землю від російського загарбника молодший сержант Сергій Іванович Драч загинув.

В останню дорогу мужнього Воїна, трудівника, люблячого сина, гарного сім’янина Сергія Драча проводжали усім селом. Віддати шану Герою прийшли рідні, військові, представники влади, друзі, колеги, знайомі, приїхали бойові побратими.

Присутні вшанували памʼять Сергія хвилиною мовчання.

Поховали Воїна на кладовищі у с. Якубівка. Під звучання Державного Гімну України і потрійний збройний салют тіло Захисника було передано на вічний спочинок у рідну землю. Державний Прапор України, що огортав труну, як символ мужності та відданості країні, за яку віддав життя, військові передали згорьованій матері Оксані Олександрівні.

Вічна і світла пам’ять Сергію Драчу.


Вінниця.info, фото Іллінецької міської територіальної громади