20 січ. 2023 10:32

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:14
Суспільство
0

56

0

«В холодних окопах нас гріють думки про рідних». Історія вінницького кіборга «Тихого»

«В холодних окопах нас гріють думки про рідних». Історія вінницького кіборга «Тихого»

Бої за Донецький аеропорт увійшли в історію української боротьби проти російської навали, як найзапекліші та найжорстокіші. 242 дні сталеві хлопці боронили сталеве летовище.


Бої за Донецький аеропорт увійшли в історію української боротьби проти російської навали, як найзапекліші та найжорстокіші. Тоді Захисники України продемонстрували, яким є український бойовий дух, якою є українська звитяга. Сьогодні про цей бойовий дух ходять легенди по всьому світу. А головні герої цих легенд, такі як кіборг з Вінниччини «Тихий», зціпивши зуби, скромно щодня видають нові сюжети для голлівудських бойовиків.

Історію вінницького кіборга «Тихого», який тепер захищає Україну у складі Сил територіальної оборони, розповіли на сторінці 120 бригади тероборони.

«Пам’ятаю як під час ротації в Донецькому аеропорту, автомобіль з побратимами, що під’їжджав до нового терміналу потрапив під ворожий обстріл. Транспорт спалахнув, було багато поранених, водій, в тому числі, але не зважаючи на це, він зумів вивезти хлопців у безпечне місце, чим врятував їм і собі життя. Таких історій на моїй пам’яті чимало, такі історії зараз творяться щодня, по всій лінії фронту», – розповідає «Тихий».

Сьогодні воїн знову в строю на захисті України.

«Особисто я знову на війні, знову в строю, бо не можу допустити, аби в моєму селищі трапилась Бородянка чи Ізюм. Тут холодні окопи, але нас гріють думки про рідних.

На війні часто холодно і голодно, але українські Захисники мають суперсилу – неймовірну підтримку рідних та близьких та просто неосяжну допомогу волонтерів зі всього світу. Цим не може похвалитись ворог! Ось, де ховається наша мотивація», – говорить «Тихий».

Україна у 28 разів менша за країну-терористку, але ми у 1000 разів сильніші за них духом! Кожен метр деокупованої землі буде повернений. Перемога за нами!

Нагадаємо, 20 січня – День пам’яті захисників Донецького аеропорту та "кіборгів", які вистояли. 242 дні тривали бої за Донецький аеропорт - з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки 120 бригади тероборони