29 листоп. 2022 12:32

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Здоров‎’‎я
0

102

0

В Ладижині через відсутність опалення не може повноцінно функціонувати місцева лікарня. Пацієнтів зі стаціонару транспортують до Гайсина

В Ладижині через відсутність опалення не може повноцінно функціонувати місцева лікарня. Пацієнтів зі стаціонару транспортують до Гайсина

Пацієнтів, які потребують знаходження в стаціонарі, транспортують до Гайсинському центральної районної лікарні


Через відсутність опалення в Ладижині, не може повноцінно функціонувати місцева лікарня. Тому пацієнтів, які потребують знаходження в стаціонарі, транспортують до Гайсинської центральної районної лікарні.

Про це повідомили в МОЗ.

«Було ухвалено рішення про транспортування пацієнтів, які потребують знаходження в стаціонарі, у Гайсинську ЦРЛ (20 км від Ладижину). Також в Гайсин будуть продовжувати доставлятися пацієнти, які потребуватимуть невідкладної допомоги», – йдеться у повідомленні.

В МОЗ додали, що попри надзвичайну ситуацію маршрути пацієнта продовжують функціонувати, а пацієнти продовжують отримувати медичну допомогу.

Нагадаємо, в Ладижині надзвичайна ситуація воєнного характеру – таке рішення ввечері 28 листопада прийняла Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Вчора, 28 листопада, Сергій Борзов збирав термінову нараду через надзвичайну ситуацію в Ладижині, де майже 18 тисяч жителів без тепла.

Як відомо, Вранці 11 жовтня російські війська дронами-камікадзе здійснили обстріл Ладижинської ТЕС. Пошкоджено енергетичне обладнання станції. 23 листопада російські терористи знову влучили по об’єкту енергетичної інфраструктури.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info