6 верес. 2023 11:50

Останнє оновлення  
6 верес. 2023 11:50
Місто
0

480

0

В міській раді відповіли на петицію щодо облаштування переходу на Барському шосе

В міській раді відповіли на петицію щодо облаштування переходу на Барському шосе

У Вінниці не можуть облаштувати пішохідний перехід через Барське шосе в районі трамвайної зупинки «вул. Стельмаха». Про це йдеться у відповіді на петицію вінничанки Олени Білик.


Зокрема, у мерії зазначили, що питання щодо організації дорожнього руху по Барському шосе неодноразово розглядались в структурних підрозділах Вінницької міської ради.

«З метою забезпечення безпеки руху транспорту та пішоходів виконано ряд організаційно-технічних заходів, облаштовано пішохідне направляюче огородження, встановлено відповідні дорожні знаки та нанесено дорожню розмітку.

Влаштування нерегульованого пішохідного переходу через Барське шосе в районі трамвайної зупинки «вул. Стельмаха», враховуючи інтенсивність руху та геометричні параметри зазначеної магістральної вулиці, на даний час може значно погіршити стан безпеки дорожнього руху та спровокувати виникнення аварійних ситуацій на вказаній ділянці дороги», - йдеться у відповіді на петицію.

Між тим, також було зазначено, що питання щодо влаштування регульованого пішохідного переходу на зазначеній ділянці Барського шосе буде враховуватись в рамках комплексної реконструкції даної ділянки магістральної дороги з влаштуванням об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури (світлофори, зупинки громадського транспорту, тротуари, велосипедні доріжки тощо).

Нагадаємо, що вінничани просять про облаштування переходу ще з 2018 року. Петиції писали регулярно.

Вінниця.info, фото ілюстративна