28 берез. 2017 13:23

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:31
Місто
0

104

0

В озеро на Тяжилові випустили півтонни риби, на черзі - пляж. Фоторепортаж

В озеро на Тяжилові випустили півтонни риби, на черзі - пляж. Фоторепортаж

 Озеро на Тяжилові зарибили


 28 березня у Вінниці в Тяжилові біля Східного автовокзалу зарибили озеро більше ніж півтонною риби. В минулому році це озеро ніяк не могло набратися водою. В цьому році планують ще облаштувати пляжну зону, освітлення та вело доріжку.

Біля водойми з самого ранку зібралися мешканці мікрорайону, щоб побачити, як зариблюють озеро та поспілкуватися з міським головою. Який в минулому році пообіцяв мешканцям пустити рибу в озеро.

У водойму запустили понад півтонни риби. Мер міста Сергій Моргунов та депутати першими впусти рибу у воду.

«Ми кинули півтонни карася, із них 100 кг. в цьому році мають нереститися. Також кинули дві великі матки толстолоба і сазана, для того щоб люди не могли ловити сіткою рибу.

Зараз нерест, ловити рибу неможна, можна буде з 1 червня. Рибу, ще потрібно годувати, цим питанням ми зараз займаємося», - каже голова асоціації рибоводів «Союз» Іван Агарків.

На вдячність за зариблене озеро місцеві жителі подарували меру міста Сергію Моргунову підписаний казан та дерев’яну ложку. А також запросили на рибну юшку, яку готуватимуть у 2018 році.

На даний час проектна документація на стадії завершення. Після її узгодження в червні розпочнуться роботи по облаштуванню території.

«В нас на цей рік виділено 723,8 тисячі гривень. Ми зробимо в цьому році вело доріжку, тротуарну доріжку від вул. Ватутіна до пляжної зони. Плануємо зробити плитку, нові опори, освітлення. Закриємо територію для проїзду транспорту. Передбачається облаштування зони благоустрою, а саме грибочків, роздягалень, лавочок, пляжної зони», - каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

Місцеві жителі просили мера міста, що зробити біля озера свердловину, для людей які тут відпочиватимуть. На що Сергій Моргунов сказав, що це дорого вартісні роботи і тому в цьому році її не вдасться зробити.

«В цьому році свердловини не буде, а на наступний рік будемо передбачати в бюджеті», - каже С. Моргунов.

Також жителі просили посадити верби. Це питання буде вирішувати осінню.

 

 

 

 

Вінниця.info

title