4 груд. 2022 14:59

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Суспільство
0

102

0

В «пунктах незламності», які працюють на базі підліткових клубів Вінниці, збільшили запаси необхідних речей та обладнання

В «пунктах незламності», які працюють на базі підліткових клубів Вінниці, збільшили запаси необхідних речей та обладнання

В пунктах можна зарядити свої пристрої та просто випити чаю


У Вінниці, 2 грудня, у КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» по вул. Соборна, 91, надійшов вантаж з гігієнічними наборами та одноразовим посудом. Також отримали електрочайники і діжки для води, які придбали за власний рахунок працівники Центру.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Така підтримка «пунктам незламності» неабияк необхідна, адже на випадок відсутності водопостачання VinSmart Центри будуть забезпечені технічною та питною водою, аби задовільнити комфорт мешканців громади.

«Також послугами пунктів обігріву можуть скористатися і мами з маленькими дітками, яким потрібно замінити підгузник в теплому місці та елементарно скористатися вологими серветками, якими вже забезпечені наші Центри. Нагадаємо, що в наших пунктах можна зарядити свої пристрої та просто випити чаю», — каже начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Директор VinSmart Центру Дмитро Мира додав, що наразі розподілили допомогу по восьми «пунктах незламності», які функціонують на базі підліткових клубів. «За надану допомогу вдячні та благодійному фонду «Подільська громада», — каже Дмитро.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info