19 серп. 2022 12:50

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:23
Суспільство
0

74

0

В селі на Вінниччині люди згуртувалися, щоб допомогти дідусеві та його онукам провести воду до будинку

В селі на Вінниччині люди згуртувалися, щоб допомогти дідусеві та його онукам провести воду до будинку

22-річна Ганна та її брат Владислав переїхали на Вінниччину до дідуся з Васильківського району, коли розпочалося повномасштабне вторгнення


У селі Глинськ, що в Калинівській територіальній громаді, громада згуртувалася і провела воду до будинку, де живуть онуки разом з дідусем. 22-річна Ганна та її брат Владислав переїхали на Вінниччину з Васильківського району, коли розпочалося повномасштабне вторгнення. Мама їхня померла, а батько захищає Україну на Сході.

Про це розповіли у Калинівській міській раді.

«Коли у селі проводили воду Леонід Андрійович відмовився від підключення до водогону, мовляв, на його вік і в криниці води вистачить. Але коли до нього переїхали онуки, через брак води виникли певні труднощі. Тому чоловік звернувся у старостинський округ з проханням під'єднати його будинок до сільського водогону.

Члени кооперативу пішли на зустріч односельцю та надали дозвіл на підключення до водогону. За дорученням міської ради виділили трактора комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка», який безплатно викопав траншею до будинку. А наш старостинський округ допоміг замовити труби напряму у виробника, щоб зменшити їх вартість. Тепер шукаємо спеціалістів, які виконають внутрішні роботи», – розповідає виконуючий обов'язки старости Глинського старостинського округу Олег Боримський.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Калинівської міської ради