22 січ. 2023 14:34

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

58

0

В селищі на Вінниччині пенсіонерки готують намазку із сала для захисників

В селищі на Вінниччині пенсіонерки готують намазку із сала для захисників

Намазку з сала для захисників готує кухарський штаб «Любаня»


З початку повномасштабної війни росії проти України, пенсіонерки із селища Крижопіль готують для українських захисників. Щотижня на передову відправляють вареники, тушонки, каші, а нещодавно жінки приготували 7 кілограмів сальної намазки. Такий делікатес поїхав до захисників на Бахмутський напрямок.

Про це пише Суспільне Вінниця.

Намазку з сала для захисників готує кухарський штаб «Любаня».

«Ми багато готували: вареники, відбивні, котлети, салати. Подумали, що треба щось таке приготувати, аби він поклав собі в кишеню, а потім дістав і перекусив цей бутерброд. Сало – це ж наш наркотик», – зазначила господиня Любов.

За технологією заморожене або свіже сало спершу пропускають через мʼясорубку, потім додають до нього спеції.

«Часник, кріп, сіль і перець додаємо сюди. Це щоб смачно було, плюс вітаміни. Нехай їдять, згадують нас і не хворіють там», розповіла господиня Антоніна.

Далі суміш перемішують та фасують по контейнерах.

«Кладемо в контейнери, добре втрамбовуємо, щоб більше вмістилося. Вага такого контейнера 450-500 грам. Це щоб добре воно зберігалося, поки воно їде до місця призначення», – каже господиня Галина.

Продукцію для намазки надають місцеві м'ясні лавки, приносять і сусіди. Таку суміш можна їсти з хлібом, додавати до супів. Також можна на ній смажити.

Всього кухарський штаб «Любаня» приготував 7 кілограмів намазки з сала. Через волонтерів її передали бійцям на Бахмутський напрямок.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео Суспільне Вінниця

title