6 черв. 2022 16:20

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:57
Суспільство
0

89

0

В Сумах висадили пів тисячі троянд, які передали з Вінниці

В Сумах висадили пів тисячі троянд, які передали з Вінниці

Кущі троянд передав керівник підприємства Dekoplant


В Сумах висадили 500 кущів троянд, які передали з Вінниці. Кущі троянд передав керівник підприємства Dekoplant, що займається сортовими, Олександр Дусанюк. Так чоловік підтримав постраждалі від війти міста.

Про це повідомили в Сумській міськраді.

«Суми, які називають містом троянд, зазнали ворожих обстрілів, від зброї окупанта загинули люди. Тож, КП «Зеленбуд» звернулося до вінницьких друзів з проханням надати нам квіти.

У п'ятницю ми висадили 500 троянд зі славного українського міста Вінниця в прекрасному українському місті Суми. Для ще пів тисячі квітів обираємо клумбу», – йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, місяць назад у Вінниці висадили 3,5 тисячі троянд. Більша частина з них по проспекту Юності. Квіти передали місту благодійники. А виростили їх у нашому регіоні фірма, яка раніше продавала свої саджанці чи не по всій Європі. Кількасот видів селекціонери експортували за кордон. Тепер допомагають розквітнути українським містам, які постраждали від російської агресії. Близько 20 тисяч саджанців вже передавали у подарунок до Чернігова та Житомира. Заявки готові отримувати й від інших населених пунктів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Сумської міськради