18 верес. 2022 14:38

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

60

0

​В теробороні Вінниччини допоможуть військовим та цивільним розібратися у всіх аспектах військового законодавства

​В теробороні Вінниччини допоможуть військовим та цивільним розібратися у всіх аспектах військового законодавства

Віталій Мандзюк спільно із службою зв’язків з громадськістю запровадить новий проект — “ВІЙСЬКОВЕ ПРАВО”, який допоможе як військовим так і цивільним.


Його зброя - літера закону. Віталій Мандзюк обрав для себе шлях справедливості й тепер відстоює права військовослужбовців окремих підрозділів Сил територіальної оборони Вінниччини. Уже на наступному тижні Віталій Мандзюк спільно із службою зв’язків з громадськістю запровадить новий проект — “ВІЙСЬКОВЕ ПРАВО”, який допоможе як військовим так і цивільним.

Про це повідомляє 120 бригада територіальної оборони ЗСУ.

Бути адвокатом Віталій мріяв із дитинства. У 2010 році він вступив до факультету спеціальних підрозділів Національної академії внутрішніх справ, яку закінчив у 2014 році з відзнакою та отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство», здобувши кваліфікацію бакалавра права та отримав спеціальне звання «лейтенант поліції».

У 2015 році вступив до магістратури Національної академії внутрішніх справ, яку закінчив з відзнакою та здобув ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію юриста.

З березня 2014 по травень 2016 року проходив службу в ГУНП у Вінницькій області.

З 2016 по 2020 роки працював юристом у провідних компаніях. Далі відкрив свою власну адвокатську практику.

В 2022 році з початком повномасштабної війни записався до окремого підрозділу Сил територіальної оборони Вінниччини. Сьогодні на посаді юрисконсульта юридичної служби вирішує спільно із командою фахових спеціалістів ряд важливих питань, які стосуються військової частини та її особового складу.

Уже на наступному тижні Віталій Мандзюк спільно із службою зв’язків з громадськістю запровадить новий проект — “ВІЙСЬКОВЕ ПРАВО”. Він спрямований допомогти військовослужбовцям та цивільному населеню розібратися у всіх аспектах військового законодавства.

"Пояснимо кого стосуються ті чи інші нормативно-правові акти, дамо відповідь на усі питання, які стосуються виплат і забезпечення військовослужбовців та членів їх родин.

Тож якщо ви хочете бути обізнаними і юридично грамотними — слідкуйте за нашими наступними публікаціями та новою рубрикою “ВІЙСЬКОВЕ ПРАВО”", - йдеться в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info