10 жовт. 2023 14:50

Останнє оновлення  
10 жовт. 2023 15:43

3 хвилини читання

Суспільство
0

584

0

В центрі Вінниці пройшов флешмоб до Дня ментального здоров’я

В центрі Вінниці пройшов флешмоб до Дня ментального здоров’я

Молодь станцювала в підтримку психічного здоров’я українців


У вівторок, 10 жовтня, на Європейській площі в середмісті Вінниці відбувся флешмоб, приурочений до Всесвітнього дня психічного здоровя. В ньому взяла участь небайдужі юні вінничани, передає кореспондентка Вінниця.info.

Виступ став частиною заходу «Ментальне здоров’я: плекаємо стійкість», що проходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»,  ініційованої першою леді Оленою Зеленською.


Також всі присутні мали змогу долучитись до інтерактивного вуличного івенту «Подорож до ментального здоров'я». Спочатку охочим треба було пройти анкетування, за допомогою якого можна оцінити свій психо-емоційний стан на даний час.

«Потім студенти Вінницького державного педагогічного університету та Вінницького національного медичного університету імені Пирогова показують і вчать людей технікам саморегуляції та заспокоєння. Після цього учасникам надається можливість ще раз заповнити анкету та оцінити свій стан. Всеукраїнська програма ментального здоров’я розрахована на те, щоб людина могла собі допомогти і мала техніки та навички боротьби зі стресом. Це можуть бути дихальні вправи, спорт, культурні заходи тощо», - розповіла вінницька обласна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Олена Бессараба.


Вінниця.info

title

На Європейській площі у Вінниці відбувся флешмоб до Всесвітнього дня психічного здоров’я