23 листоп. 2022 09:24

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

152

0

В Україні активували роботу «Пунктів незламності» на випадок масованих російських ударів. Мапа розміщення пунктів

В Україні активували роботу «Пунктів незламності» на випадок масованих російських ударів. Мапа розміщення пунктів

По всій Україні в рамках нового проекту підтримки людей розгорають «Пункти незламності».


По всій Україні в рамках нового проекту підтримки людей розгорають «Пункти незламності».

Про це у вечірньому зверненні до українців заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Розгортаємо по всій країні й наш новий проект підтримки людей – «Пункти незламності». За підсумками цього дня підготовлено вже понад 4 тисячі таких пунктів. Заплановано ще більше.

Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота «Пунктів незламності» – там усі базові послуги.

Це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

Уже працює спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua, на якому розміщена мапа таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється.

Важливо вже зараз подивитися, де є такі пункти у вашому місті, у вашій громаді та стежити за оновленням мапи найближчими тижнями, поки додаватимуться нові пункти», - заявив Володимир Зеленський.

На сайті та в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатися, де працюють найближчі АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

«Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, з урахуванням того, які терористи воюють проти нашого народу та що вони намагаються зробити.

Місцевій владі поставлено завдання забезпечити інформування людей про наявність «Пунктів незламності». Це має бути дуже просто: у будівлях органів влади, у аптеках, магазинах, у поштових відділеннях має бути інформація про те, де людина може знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії.

І дуже важливо, що до цієї нашої ініціативи вже приєднується також і сумлінний бізнес. Дякую всім підприємцям, які вирішили зараз підтримати суспільство й роблять свої бізнес-обʼєкти також «Пунктами незламності» – з генераторами, «Старлінками», водою та іншим.

І, будь ласка, зверніть увагу, що на нашому сайті nezlamnist.gov.ua є спеціальна форма для представників бізнесу, які хочуть приєднатись і стати «Пунктом незламності» для українців.

Впевнений: допомагаючи одне одному, всі ми разом зможемо пройти цю зиму», - заявив Президент.

Мапа пунктів ТУТ

Нагадаємо, що у Вінниці облаштували 30 пунктів обігріву на базі бібліотек, шкіл, підліткових клубів. Ще більше двадцяти закладів готують для цих потреб.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title