7 лют. 2023 12:35

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Суспільство
0

87

0

В Україні скасують цьогорічну Державну підсумкову атестацію

В Україні скасують цьогорічну Державну підсумкову атестацію

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ДПА та вступної кампанії 2023 року


Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ДПА та вступної кампанії 2023 року. Передбачено, що діти і цього року не здаватимуть Державну підсумкову атестацію, а вступ цього року проводитиметься за результатами національного мультпредметного тесту.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

«Законопроектом пропонується доповнити закони України «Про повну загальну середню освіту», «Про фахову передвищу освіту» та «Про вищу освіту» положеннями про звільнення від проходження державної підсумкової атестації здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році та про те, що прийом до закладів фахової передвищої освіти та вищої освіти на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра, який здійснюється у 2022 році в особливому порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, без дотримання вимог цих законів, продовжити на 2023 рік», – йдеться у повідомленні.

Прийняття цього Закону дозволить Міністерству освіти і науки України розробити та затвердити Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році, який дасть поштовх для подальшої роботи з організації НМТ.

Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій доручено доопрацювати законопроект, який винесуть на розгляд Верховної Ради у другому читанні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info


0
0