14 жовт. 2022 15:01

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:59
Суспільство
0

58

0

В Україні випустили поштові марки присвячені захисникам

В Україні випустили поштові марки присвячені захисникам

Урочисте погашення штемпелем «Перший день» відбулося 14 жовтня в Києві у Головпоштамті.


14 жовтня в Києві у Головпоштамті відбулося спецпогашення марок «Слава ЗСУ!» до державного свята – Дня захисників та захисниць України. Аркуш «Слава Збройним Силам України!» – благодійний випуск, частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Участь у спецпогашенні брали: Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти, Яцентюк Володимир, полковник, перший заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, Валерій Маркус, військовий, головний майстер-сержант 47 окремого батальйону, Сергій Дмитрієв, військовий капелан, Антон Хрупін, автор маркового аркушу.

До аркуша увійшли 6 поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ:

  • Десантно-штурмові війська
  • Сухопутні війська
  • Військово-морські сили
  • Повітряні сили
  • Сили спеціальних операцій
  • Сили територіальної оборони

Блок виконано у графічному стилі. Кожна поштова марка відображає образи сучасних українських захисників з різних підрозділів військ та містить емблему відповідного виду та роду військ. Вони втілюють відвагу, сміливість і незламність українського воїнства в боротьбі з російським окупантом.

Випуск здійснено за підтримки Збройних Сил України.

Тираж маркового аркуша – 1 мільйон примірників. Вартість маркового аркушу –120 грн., з яких 48 грн – благодійний внесок. До аркуша також випущено конверт «Перший день», тематичні художні конверти та листівки до кожного з родів військ та їх емблеми. Придбати поштовий випуск «Слава Збройним Силам України!» можна починаючи з 14 жовтня в міських відділеннях Укрпошти по всій країні.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info