17 берез. 2023 17:03

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

229

0

В запеклих боях на Донеччині загинули троє військових із Вінниччини

В запеклих боях на Донеччині загинули троє військових із Вінниччини

Вічна пам'ять героям


Трагічні звістки про загибель захисників не перестають надходити в родини вінничан. Найбільше наших воїнів віддають життя, обороняючи від окупантів околиці Бахмута. 17 березня стало відомо, про загиблих у запеклих боях жителів Калинівської, Жмеринської та Могилів-Подільської громад.

Про це повідомили на сторінках громад.

Олександр Максимчук з Калинівської громади загинув 15 березня. Герою назавжди 39 років.

«Олександр Максимчук народився 26 листопада 1983. Після закінчення 11 класів загальноосвітньої школи, вступив до Вінницького аграрного університету. У 2016 році разом з родиною переїхав до Калинівки, де й облаштовував життя, будував плани на майбутнє. 24 лютого 2022 року Олександр Максимчук, не вагаючись ні секунди, пішов до військкомату, взяв в руки зброю та став на захист України. Був вірним сином своєї землі, справжнім патріотом, який віддав за нашу свободу та незалежність найдорожче – своє життя», - повідомили у Калинівській міській раді.

У загиблого залишилися дружина, син, батьки та брат.

Віталій Орлов з Жмеринської громади загинув 10 березня під Бахмутом. Герою назавжди 39...


«Він мріяв, щоб в Україні якнайшвидше закінчилась війна та його донечка, рідні, близькі, земляки та усі українці жили під мирним небом. Щодня пліч-о-пліч з побратимами 67-ої окремої механізованої бригади герой наближав Перемогу. Він свято вірив в Україну та віддав за рідну країну найдорожче – життя», - написали на сторінці Жмеринської міської ради.

Малай Олександр Валентинович з Могилів-Подільської громади загинув у бою 15 березня.


«Знову важка втрата для громади… 15 березня 2023 року, захищаючи Україну і її незалежність, в Донецькій області загинув житель села Оленівка, гранатометник стрілецького батальйону - Малай Олександр Валентинович 11.11.1980 року народження», - трагічну звістку повідомив міський голова Геннадій Глухманюк.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким захисників.

Вічна пам'ять героям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info