21 лип. 2023 13:02

Останнє оновлення  
21 лип. 2023 13:02

2 хвилини читання

Новини компаній
0

48

0

Важливі додаткові функції відеодомофонів

Важливі додаткові функції відеодомофонів

Відеодомофон дає можливість побачити відвідувача, поговорити з ним та дистанційно відчинити двері або ухвалити рішення про те, що відкривати не потрібно. Це основні функції. Але сучасні відеодомофони є інтерком-системою з безліччю додаткових функцій. Вони значно розширюють охоронні можливості пристрою та роблять його ще зручнішим.


Замислюєтеся про безпеку будинку? За посиланням великий вибір відеодомофонів: https://www.bezpeka-shop.com/catalog/videodomofony/

Віддалений доступ

Відеодомофон надає віддалений доступ через мобільний додаток. З його допомогою можна керувати функціями відеодомофона з будь-якої точки на планеті, де є інтернет. Перебуваючи в іншому місті й навіть  іншій країні, можна відчиняти двері, наприклад, клінінговій компанії або ремонтній бригаді, а також спілкуватися з відвідувачами, переглядати інформацію про візитерів тощо.

Шумопридушення

Звукові перешкоди, шуми та ехо — традиційні супутники домофонного зв'язку, особливо якщо вхід розташований на галасливій вулиці або не відрегульовано мікрофон. Подвійне апаратне та програмне оброблення звуку очищає його від сторонніх шумів. Результат — чіткий зв'язок між зовнішньою та внутрішньою станціями, жодних проблем із комунікацією.

Поліпшені візуальні технології

Відеоінтерком — це, по суті, додаткова (а іноді й основна) камера відеоспостереження. Він може виконувати все те, на що здатні сучасні відеокамери. Кращій безпеці слугує широкий кут огляду у 180⁰ та роздільна здатність Full HD, а також чітке та деталізоване зображення вдень та вночі завдяки WDR (Wide Dynamic Range, розширений динамічний діапазон) та інфрачервоному підсвічуванню.


Система зберігання відео

Відеодомофон може записувати відео та зберігати його на локальному носії, зазвичай на карті пам'яті або у хмарі. Перевагою локального носія є менша вразливість для злому, проте доступ до хмарного сховища можна отримати з будь-якої віддаленої точки через інтернет. Система зберігання дає змогу переглядати архівні відео.

Легке встановлення та обслуговування

Усі звикли до того, що домофон встановлює та обслуговує спеціальна компанія. Однак встановлення та під’єднання деяких моделей цифрових відеодомофонів не потребує ані спеціальних знань, ані великої кількості часу та зусиль. Все під’єднується лише одним мережевим кабелем (технологія PoE). Програмне забезпечення робить процес встановлення швидким та легким, також можна вносити потрібні зміни та настроювати систему.

Керування кількома точками доступу

Одна центральна база та кілька віддалених станцій створюють єдину домофонну систему, зручну для великих будинків з кількома входами. Перебуваючи біля пульта керування або переглядаючи відеоматеріал в мобільному додатку, легко фіксувати, хто й коли заходив у будівлю та залишав її.

Ідентифікація обличчя та інші смартфункції

Відеодомофон зі смарттехнологією розпізнавання обличчя автоматично відчиняє двері тим, кого він розпізнає як довірену персону. Наприклад, господарів будинку, їхніх дітей та похилих родичів. Для дітей та людей похилого віку це особливо зручно, оскільки позбавляє потреби носити з собою ключі, тож і ризику їх втратити або не впоратися з дверним замком. Також відеоінтерком може мати голосове керування, здійснювати зв'язок з охоронною компанією, ідентифікувати відвідувача за допомогою його смартфона.

Інтеграція з іншими системами

Відеодомофон може інтегруватися у систему безпеки будинку, посилюючи її та додаючи зручності. Його можна під’єднати до відеоспостереження або охоронної сигналізації. Наприклад, система розпізнавання обличчя може не лише запускати функцію відчинення дверей, а навпаки, сповіщати господарів про небажаного відвідувача або надавати певному відвідувачу задану інформацію. Також відеодомофони можуть інтегруватися в загальну систему розумного будинку.

Відділи продажу відеодомофонів:

  • Вінниця, вул. Магістратська, 86
  • Черкаси, вул. Смілянська, 122 А
  • Київ, просп. Бажана, 30
  • Київ, просп. Берестейський, 15