23 верес. 2022 13:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:07
Суспільство
0

98

0

Ветерани волонтерства: дружина військового розповіла про допомогу тероброні Вінниччини та ЗСУ

Ветерани волонтерства: дружина військового розповіла про допомогу тероброні Вінниччини та ЗСУ

Найбільша потреба фронту в теплих речах


Волонтери у ветеранському просторі Вінниці працюють щодня. Їх мотивує любов до своєї країни та бажання, щоб ця війна якомога швидше закінчилася. На початку війни у ветеранському просторі було понад 100 волонтерів. Багато з них пішли до лав територіальної оборони.

Дружина військового Марія Довжик-Бондаренко, розповіла 120-тій бригаді територіальної оборони ЗСУ про роботу ветеранського простору.

«Перші дні ми лютому ми збирали теплі рукавиці і куртки, бо різко стало холодно. Благодійники дали каремати та спальники. Ми багато таких речей передали на територіальну оборону, допомагали з гарячим харчуванням на блок- постах. Передавали бочки для питної води, дрони, автомобілі, маскувальні сітки нам привозили. Власне і зараз ми продовжуємо це все збирати і забезпечувати наших воїнів. Хлопці зварювальники виготовили 50 буржуйок і всі вони були передані нашим захисникам. Допомагають люди із закордону. Зараз великий запит на терм білизну. Потрібні скоби для облаштування бліндажів, дрони. Важливо у цей складний час знаходити причини для бадьорості та бачити щось хороше у кожному дні. Саме це дозволяє знаходити в собі сили працювати далі», - розповідає Марія Довжик-Бондаренко, в. о. директора у «Ветеранському просторі»

Чоловік Марії з позивним Борода ще у 2014 пішов добровольцем захищати країну. Зараз він також взяв до рук зброю аби не дати шансу окупантам завоювати його рідний край. Волонтери кажуть, що велика радість отримувати зворотні відгуки від воїнів.

«Сили територіальної оборони Вінниччини це наш пріоритет із перших днів. Тому ми в першу чергу задовольняємо їх потреби. Зараз готуємось до зимового сезону і є велика потреба в теплих речах, термобілизні. Ми часто доукомплектовуємо індивідуальні посилки, якщо хтось їде з бійців, або ті посилки волонтерів, що їдуть на передову. Ми дуже вдячні, коли наші бійці виходять на зв'язок і фотографують пишуть, що їм це згодилось. Є звісно і важкі випадки. Один хлопець він із Херсона попросив наплічник. Ми передали йому наплічник, і поки він до нього їхав – воїн загинув. Такі випадки травмують, але разом з тим ми знаходимо сили працювати далі. Ми вдячні всім хто допомагає воїнам», - говорить Таїсія Гайда, волонтер у ветеранському просторі.

Усі хто бажає, долучитися і допомогти воїнам, надаємо посилання на сторінку ветеранського поростору:

https://www.facebook.com/vtprostir

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Ветеранського простору