23 жовт. 2022 11:04

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Суспільство
0

57

0

Від кожного міста та району залежить стабільність енергетики всієї нашої держави — В. Зеленський

Від кожного міста та району залежить стабільність енергетики всієї нашої держави — В. Зеленський

Свідоме споживання електрики допомагає відновитися енергетичній системі України


Свідоме споживання електрики допомагає відновитися енергетичній системі України після атак окупантів.На цьому Президент України Володимир Зеленський наголосив під час свого чергового звернення.

«Від кожного міста та району України залежить стабільність енергетики всієї нашої держави. Будь ласка, обмежте використання приладів, які використовують багато електроенергії. А особливо в пікові години споживання вранці та ввечері. Будь ласка, зверніть увагу на повідомлення місцевих органів влади та електрокомпаній про те, коли на вашій вулиці чи у вашому районі можуть стабілізаційні відключення, на вулиці чи районі. Плануйте свій день, маючи на увазі цю інформацію.

На частині території, де електрика була відключена внаслідок удару, уже вдалося відновити енергопостачання, частково в Одеській області, частково в Хмельницькій. Рівненщина вже відновили. Але в багатьох містах відновлювальні роботи ще тривають, намагаємось найшвидше повернути людям світло. Хочу подякувати у цій роботі енергетикам, працівникам комунальних служб, місцевого самоврядування та бізнесу що допомагає», - зазначає президент України.

Також він наголосив, що удар терористів, ні будь-які інші подібні їх удари не зупинять наших захисників.

«Російські пропагандисти брешуть, коли кажуть, що цей терор проти нашої інфраструктури та людей може якось пригальмувати активні дії наших військових або створити якісь труднощі для нашої оборони. Українці єдині і точно знають, що Росія не має шансів виграти цю війну.

Наші сили оборони отримують все необхідне для оборони країни і щодня рухаються вперед - наголошую - щодня. Не погані результаті демонструють. Звісно в нас немає 100% здатності збивати російські ракети і ударних дронів, але поступово ми прийдемо і до цього, за допомогою наших партнерів. Я впевнений, але вже зараз більшість ракет та дронів ми збиваємо. Тільки за першу половину минулої доби збито 20 ракет Калібр також більше 10-ти іранських шахідів. Хочу подякувати нашим воїнам – винищувачам, зенітникам повітряного командування «Захід», Південь та Центр та мобільним вогневим групам усіх сил оборони за врятуванні життя наших людей і збереження інфраструктури України», - наголосив Володимир Зеленський.

За його словами, нині проти пропагандистів росії розробляють нові індивідуальні санкції

«Готуємо ґрунт аби поширити світову санкційну політику в усіх російських пропагандистів і лідерів думок і представників шоу – бізнесу, які підтримують цей терор. Міжнародна робоча підготували дорожню карту індивідуальних санкцій. Підготували базовий перелік усіх тих, хто причетний до поширення норативів, без яких російський терор неможливий. Маємо чітко оцінювати таку інформаційно – емоційну складову терору.

Російська армія програє і відступає на полі бою, а тому результати терору проти нашого цивільного населення та інфраструктури подаються російською пропагандою як замінник військових перемог. Також різні російські інформаційниики та зірки залучені до виправдуванню злочинної спроби анексії нашої території і мобілізації на війну проти нас. Всі такі особи мають отримати повний пакет індивідуальних санкцій, щоб взагалі нічого не могли робити у світі. Працюємо над цим. Дякую усім хто працює заради нашої перемоги. Слава нашому незламному народу».


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info