14 лют. 2023 13:59

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

126

0

Відремонтована техніка на передовій – запорука врятованого життя. Вінницький доброволець «Саід» про роль авто на фронті

Відремонтована техніка на передовій – запорука врятованого життя. Вінницький доброволець «Саід» про роль авто на фронті

Командир автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення окремого батальйону Сил територіальної оборони Вінниччини з позивним «Саід» розповідає, на яких авто доводиться виконувати бойові завдання


Військові ремонтники працюють швидко, адже добре знають ціну згаяних хвилин. Командир автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення окремого батальйону Сил територіальної оборони Вінниччини з позивним «Саід» розповідає, на яких авто доводиться виконувати бойові завдання та чому сила будь-якої армії залежить від її мобільності.

Історію воїна та його служби розповіли на сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ.

За освітою військовослужбовець «Саід» – водій-тракторист. З 2015 по 2016 був мобілізований та приймав участь в бойових діях на Донбасі. До початку повномасштабного вторгнення встиг попрацювати і в сфері охорони, і на заводі металопластикових конструкцій.

Контракт з ТрО підписав у січні 2022 року. Розповідає, що в батальйоні за технічним станом автомобілів слідкують постійно і ремонтують автівку завчасно, а не тоді коли вона вже зламається.

«Інколи виникають труднощі з ремонтом техніки, поставкою запчастин, комплектуючих до техніки. Тоді доводиться вирішувати майже все своїми силами, через волонтерів, підприємців, - каже «Саід». Позитивом є те, що люди допомагають в дуже великій мірі.

За період служби в ТрО військовослужбовець був в складі окремої БТГр 120 бригади та з побратимами виконували завдання разом з 95 та 93 бригадами на сході України.

Підрозділ «Саіда» займається підготовкою техніки, забезпеченням життєдіяльності батальйону. Завдяки вмілим рукам військовослужбовців – транспорт завжди «находу».

«Коли ми були на виїзді, першого нашого пораненого евакуювали на звичайній ниві, яку нам передав фермер. Якби не та машина, то захисник би помер від втрати крові, - розповідає «Саід». Ще в нас був газон на якому постійно привозили харчі і питну воду, ліс для бліндажів. Без цієї простої техніки ми б там довго не протримались».

Тероборонівець зізнається, перемога для нього – це як мінімум вихід на державні кордони 1991 року. А в ідеалі є така сучасна пісня – "без русні", це був би найкращий варіант.

Після війни «Саід» мріє з донькою поїхати на море, а саме на південне узбережжя Криму, щоб відновитися та набратися сил, бо потрібно ще буде довго відбудовувати нашу неньку Україну.

Віримо в перемогу! Все буде Україна!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120ої бригади