6 січ. 2017 09:43

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:42
Суспільство
0

34

0

Вінничани привезли на передову гостинці до Святвечора: грузинів вчили колотити кутю. Фоторепортаж

Вінничани привезли на передову гостинці до Святвечора: грузинів вчили колотити кутю. Фоторепортаж

 Зібрану допомогу передали воїнам на Світлодарській дузі.


 Волонтери з Вінниччини доправили різдвяний вантаж на передову. До Святвечора привезли кутю, ковбаси і вареників. Зібрану допомогу передали воїнам на Світлодарській дузі.

Про це своїй сторінці у «Фейсбук» написав волонтер з Бару Володимир Маліцький.

На самому передку пліч о пліч з вінничанами служать грузини, вони у лавах батальйону «Київська русь» з самого початку російської агресії. Для «джигітів» привезли шашлик і вітальні листівки, малювали які учні Сеферівської школи.

«Віддaєм грузинaм мaлюнки,a в них очі стaють круглі...!!! Рaдість просто не стримують !!! Не знaю як продуктиaми, a листaми діти Сеферівської ЗОШ вгодили воїнaм !!! Діти вмудрились ще й нaписи зробити грузинською мовою!!!... Зaхисники в боргу не лишились, і підписaли школярaм прaпор по грузинськи...хто буде переводити не знaю???», - йдуться в публікації.

Як виявилося, колотити кутю іноземні воїни не вміють. Володимир допомагав хлопцям готувати традиційну українську страву.

«Грузинський Нaціонaльний Легіон»!!! Кутю колотити не вміють... вчив,aле все одно не вміють. Зa те воюють...!!! Тут рівних їм мaло. Не подумaйте,що я хвaлю своїх нових знaйомих... ні, передaю те,що про них нaші хлопці розкaзують... A розкaзують бaгaто, і тільки в позитиві, і тільки з повaгою...», - написав волонтер з Бару.

Вінничани везли з собою на передову ще й ананаса. Аби нікому не було образливо, вручили його дівчині, яка несе службу в зоні АТО.

Нагадаємо, що 3 січня Вінниччина відправила на передову різдвяний вантаж. Для бійців, що воюють на Світлодарській дузі, зібрали кілька тонн допомоги: продукти, теплий одяг і листи з привітаннями. Спеціально до свят в Немирові наліпили близько 200 кілограмів вареників.

 

 

 

Вінниця.info, фото - соцмережі