25 лип. 2017 10:57

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:35
Суспільство
0

163

0

Вінничанин виграв однокімнатну квартиру у ЖБК «Барський»

Вінничанин виграв однокімнатну квартиру у ЖБК «Барський»

Вінничанин виграв однокімнатну квартиру у ЖБК «Барський»


 Барський подарунок зробив  організатор акції ФОП Хоменко Володимир Андрійович тим, хто уже придбав житло у житлово-будівельному  кооперативі «Барський» .  Серед майбутніх мешканців житлового масиву «Райдуга» розіграли однокімнатну  квартиру яку виграв вінничанин – Олександр Білоус.

На урочистому розіграші омріяних призів панувала по-справжньому сусідська атмосфера, привітання, дитячий сміх, захоплення та радість. Розігрували призи серед людей, які вже придбали квартири у ЖБК «Барський».

 Діти обирали переможців шляхом сліпого жеребкування. Крутили барабан та діставали конверти, у яких були написані прізвища власників квартир.

Серед подарунків, які вручили жителям ЖБК «Барський»: пилосос, кухонний комбайн, пральна машина, холодильник, телевізор, мікрохвильова піч, два сертифікати на 25 тисяч гривень на будівельні матеріали. А головний приз – новенька однокімнатна квартира, яка знаходиться на масиві «Райдуга», що по вулиці Одеська.

Дороговартісний та неочікуваний подарунок дістався Олександру Білоусу. Чоловік разом з коханою дружиною виховує двох дітей. На розіграш прийшов сам, тому що його рідні не вірять в справедливі розіграші і лотереї.

«Дуже вдячний організатору Акції «Квартира в подарунок» - Хоменку Володимиру Андрійовичу. Чесно, навіть не очікував. Я ніколи не вірив в розіграші. Я прийшов сюди сьогодні сам, дружина в це не вірить. І я навіть зараз не можу повірити, що виграв», - ділиться першими враженнями шокований Олександр Білоус.

На цьому подарунки не завершуються…

Так, уже зараз діє акція, по якій власники нових квартир отримуватимуть від організатора акції Хоменка Володимира  безкоштовно цілий набір побутової техніки. Для цього потрібно до 30 вересня придбати квартиру у житловому масиві «Райдуга». Яку саме побутову техніку  ви отримаєте залежить від розміру квартири. Мінімальний набір: холодильник, пральна машина і мікрохвильова піч. У максимальному наборі до них додається також пилосос, плазмовий телевізор, вбудована кухонна газова поверхня і духовка.

Тож телефонуйте, дізнавайтесь ціни (а вони одні з найнижчих у місті): (0432)50–70–54, (068)507–70–40, (073)029–79–12. Чи заходьте на jbkbarskii.com.ua, сайт кооперативу «Барський». Там можна не лише подивитися на об'єкти, які будує компанія, а й здійснити 3D-прогулянку мікрорайоном, що обіцяє стати одним із найбільш затишних у місті.