11 січ. 2017 16:45

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:42
Події
0

32

0

Вінничанка про смерть свого малюка: Чому не покликала лікарів? Думала, він ще прокинеться

Вінничанка про смерть свого малюка: Чому не покликала лікарів? Думала, він ще прокинеться

Вінничанка про смерть свого малюка: Чому не покликала лікарів? Думала, він ще прокинеться


 Поліція Вінниці продовжує з’ясовувати причини смерті однорічного Михайлика. У другій половині 10 січня до правоохоронців звернулися жителі вул. Бевза. Повідомили, у будинку матері-одиначки сусіди виявили тіло немовляти.

«У цьому домі часто випивали. Сусідка пустила жити до себе двох квартирантів. Чоловіка та жінку. Вони жили на другому поверсі. Вони також вживали. А от того дня у них було дуже гамірно. На душі було неспокійно. Пішла перевірити. Хоч і було страшно. І там було багато людей. Коли зайшла у кімнату, хлопчик був біля мами. Поряд ще сиділи люди. Я до мами питаю, чому не відкриває? А вона, у нас, ніби, все добре. Я питаю, що з Мішею. Вона, що він спить. Я кажу, дай його сюди. Коли взяла, а там, вже трупні плями», - розповіла Марина, сусідка, яка виявила смерть дитини.

Сама ж мати Михайлика факт, що вживала алкоголь, підтвердила. Запевнила, напередодні з ним було все гаразд. Але чому не намагалася врятувати дитину, пояснити не змогла.

«Так, ми вчора випили трішки. Ось, з подружкою своєю. Дитина була зі мною. Вночі прокинулася. Було приблизно 3-4 години. До дитини. А він холодний. Не дихає. Я почала кричати. От і все. А до цього, все було нормально. Ми гралися, він поїв. Я взагалі не очікувала, що таке може трапитися. Дуже злякалася. А чому не покликала лікарів? Напевно, думала, він ще прокинеться», - каже Анна, мати померлого Михайлика.

З дитиною часто бавився та гуляв квартирант Віталій. За словами сусідів, він також інколи зазирає у чарку.

«Я прийшов близько другої ночі. Ми з хлопцями, як завжди, гуляємо. Прихожу, до малого. Він ще дихав. Потім роздягнувся. Ліг на дивані.  І все. А ранком встав, ближче опівдня. Він був червоною плямою. Вже все», - розповів Віталій.

За висновками судово-медичної експертизи, однорічний Михайлик загинув від серцевої недостатності.

«Вже сьогодні нам відомо, смерть малюка наступила від гострої серцевої недостатності, але, у зв’язку з тим, що були виявлені не такі належні умови. Завдання наших слідчих сьогодні, дослідити та встановити, чи є ці всі обставини і умови утримання дитини, причинному зв’язку з настанням смерті. І в подальшому буде вирішуватися питання про притягнення матері даного хлопчика до кримінальної відповідальності в порядку статті 166-ї Кримінального кодексу України», - прокоментував Анатолій Присяжнюк, начальник Вінницького відділу поліції.

Правоохоронці продовжують з’ясовувати причини смерті малюка.

Вінниця.info, фото надано прес-центром Нацполіції Вінниччини