7 груд. 2018 12:11

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:16
Суспільство
0

128

0

Вінничанка створює дієтичні солодощі: шоколад за рецептами племені Майя, пастилу і фріпси. Фото

Вінничанка створює дієтичні солодощі: шоколад за рецептами племені Майя, пастилу і фріпси. Фото

 Вінничанка створює дієтичні солодощі: шоколад за рецептами племені Майя, пастилу і фріпси. Фото


 Оксана Яблонська з Вінниці створює дієтичні солодощі. Цукерки, фріпси і пастилу готує без додавання цукру. Фрукти і ягоди сушить при дуже низькій температурі, - щоб зберегти всі користі властивості та вітаміни.

«Я маю трьох діток і хотілося давати їм корисні солодощі, а не куповані в магазині, в яких багато цукру. Тому почала робити такі смаколики для своєї сім’ї. Брала фрукти, які ростуть у нашому саду і збивала їх в блендері. Далі – сушила у дегідраторі при температурі нижче 40 градусів, щоб зберегти всі корисні властивості фруктів та ягід», - розповіла майстриня журналісту Вінниця.info.

В асортименті – фріпси і пастила з ананасів, хурми, яблук, груш, дині та горіхів. А також – шоколад «ручної роботи», технологію створення якого пані Оксана вивчала у племені Майя.

«Мені випала нагода побувати у Мексиці, де я вивчала технологію створення шоколаду за старовинними рецептами – традиційними для племені Майя. Відвідала кілька маленьких фабрик, які мають по 15 різновидів таких солодощів. Там показували процес створення, древні методи, які була багато років тому.

Повернулася додому і вирішила створювати шоколад сама. Він дуже капризний, тому ще вчуся», - говорить вінничанка.

Оксана Яблонська зізнається, що «солодким ремеслом» займається близько року і за цей час їй вдалося схуднути на 20 кілограмів.

«Звичайне солодке, яке всі купують в магазинах, замінила смаколиками власного виробництва, що не містять цукру. Скинула 20 кілограмів», - переконує жінка.

Спершу домашні фріпси презентувала друзям, ті розповідали своїм знайомим… Сьогодні пані Оксана має постійних покупців. Смачний товар продає у красивих коробках. Деякі фрукти та ягоди скомпоновані у святкові набори, які можна подарувати рідним. Ціна різниться – від 40 гривень до 350 гривень. 

Вінниця.info