28 квіт. 2017 12:33

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Місто
0

42

0

Вінницька мерія дала добро на забудову розваленого «Кельце»

Вінницька мерія дала добро на забудову розваленого «Кельце»

 нвестор планує перетворити прощення за адресою Келецька,49 на житловий будинок висотою у 14 поверхів.


 28 квітня депутати Вінницької міської ради підтримали проект рішення «Про затвердження договору про забудову території». Мова йде про будівлю, де ресторан «Кельце» на Вишеньці. Інвестор планує перетворити приміщення за адресою Келецька,49 на житловий будинок висотою у 14 поверхів.

За словами міського голови Сергія Моргунова, спорудження об’єкту стане можливим лише після проведення громадських слухань та узгодження проекту з жителями мікрорайону.

«По-перше, сьогодні об’єкт у досить плачевному стані. З’явився інвестор, який повинен прийняти участь в аукціоні щодо викупу відповідних боргів у відповідного банку. Ми надаємо дозвіл, що ми готові працювати з ним.

Перша позиція, яку повинен зробити інвестор, це проведення громадський слухань на тій території, де проживають люди. Друге, це, звичайно, розгляд всіх позицій, які стосуються надання вихідних умов і обмежень щодо можливості даного будівництва. Але без проведення громадських слухань, без затвердження проекту громадою ніяких рішень прийматися не буде.

Ми в цьому році переходимо до третьої черги реконструкції проспекту Космонавтів. У нас залишилася «біла» пляма – недобудований чи розвалений ресторан «Кельце», - пояснив Сергій Моргунов. 

Вінниця.info