8 верес. 2010 18:25

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 20:05
Спорт
0

29

0

Вінницька область прийняла естафету Всеукраїнського велопробігу "Спорт для всіх єднає Україну"

Вінницька область прийняла естафету Всеукраїнського велопробігу "Спорт для всіх єднає Україну"

В області спортсменів зустріли хлібом-сіллю


Сьогодні в с.Дяківці, Літинського району Вінницької області на кордоні з Хмельницькою областю вінничани прийняли естафету Всеукраїнського велопробігу "Спорт для всіх єднає Україну".

Про це повідомляє головне управління з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

За повідомленням, на Літинщині керівництво району та області привітали спортсменів хлібом-сіллю. Після чого учасники естафети прибули до міста Вінниця на фонтанну площу центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.

Цього року до 10 учасників естафети, які стартували 3 вересня у Чернівцях, у кожному регіоні долучається ще 10 спортсменів. Уже з Вінницької області продовжили далі рух 90 велосипедистів.

Завершиться велопробіг 13 вересня у Києві.

Довідка.

Велоестафета в Україні проходить вже шостий рік поспіль. Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» є наймасовішим європейським велопробігом. Але на відміну від професійних, всесвітньо відомих змагань, Всеукраїнська велоестафета об’єднує не лише спортсменів, але й аматорів як безпосередньої участі в заході, так і прихільників.

За досвідом минулих років до фінішу Велоестафети прибувають більше 500 учасників з різних областей України.

 

ВИННИЦА.info

 


0
0