11 серп. 2017 11:35

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:34
Суспільство
0

41

0

Вінницька волонтерка у День народження збирає будматеріали та меблі для облаштування кімнати свого підопічного

Вінницька волонтерка у День народження збирає будматеріали та меблі для облаштування кімнати свого підопічного

Вже є майстри, які безкоштовно будуть проводити ремонтні роботи 


 Вінничанка Тетяна Вакула – волонтер, яка займається допомогою для бійців АТО. Ще одним з її напрямків – опіка над інвалідом дитинства Артуром Курупенко, який нещодавно перебрався до Вінниці.

«Артурчик все життя прожив в інтернаті. Зараз мешкає у вінницькому будинку для пристарілих. Йому виділили окрему кімнату. Коли ми з ним розмовляли, як будемо облаштовувати скромний інтер’єр, він між іншим зауважив, що колись бачив фотографію вже готової дизайнерської кімнати. Ми знайшли цю світлину. Виявилося, що нічого особливого там робити нетреба. Мій родич погодився проводити безкоштовно ремонтні роботи. Залишилося лише знайти будівельні матеріали та меблі. У мене 13 серпня день народження. Тож, я вирішила, аби не мені дарували подарунки. А зібрати все необхідне для майбутньої кімнати Артуру. Він це заслужив», - розповіла  Вiнниця.info Тетяна.

Святкування дня народження  Тетяни Вакули відбудеться у Вінницькому будинку-інтернату геріатричного профілю, що по Хмельницькому шосе.

Артур Крупенко відома особистість. Незважаючи на інвалідність, він має важку форму ДЦП, намагається допомагати іншим. Навчився працювати на комп’ютері за допомогою носа та підборіддя.  

Вiнниця.info, фото з сторінки Тетяни Вакули на «Фейсбуці».