10 жовт. 2017 14:51

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:31
Місто
0

177

0

Вінницьке училище №4 ярмаркує: вареники, борщ і домашні тістечка. Апетитний фоторепортаж

Вінницьке училище №4 ярмаркує: вареники, борщ і домашні тістечка. Апетитний фоторепортаж

 Учні вінницького училища приготували на ярмарок вареники, борщ, куліш та тістечка. Фоторепортаж


 10 жовтня у Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі №4 проходить фестиваль-ярмарок «Щедра та гостинна наша Україна».

На території навчального закладу справжнє свято. Тут учні продають смаколики, які приготували власноруч, це пиріжки, тістечка, рогалики, торти, печиво… Велике різноманіття гарячих страв: куліш, борщ, вареники… Крім того перед училищем на повітрі готують шашлики, картоплю та юшку.

В рамках фестивалю проходить виставка сільськогосподарської продукції, прикрас виготовлених власноруч, майстер-класи народних ремесл, конкурси, а також показові виступи лицарських турнірів, облаштований тир та зони для розваг.

Частина зібраних коштів буде направлена на допомогу часникам АТО. Про це Вiнниця.info розповіла заступник директора з виховної роботи Людмила Біла.

«Захід приурочений трьом святам: це Покрова, День Українського козацтва та День захисника України. До сьогоднішнього заходу долучилися всі групи, а у нас їх є 29. Це представники різних професій.

Зароблені кошти будуть направлені на благодійність. В першу чергу це на матеріальну підтримку і заохочення наших учнів, які гостро цього потребують. Частина буде відправлена на підтримку воїнів, які сьогодні захищають цілісність нашої держави. І що залишиться, направимо на вдосконалення нашої матеріально-технічної бази.

Вперше такий ярмарок відбувся у нас в 2013 році. Тепер він проходить щорічно»,-каже Л. Біла.

 

В рамках фестивалю проходить конкурс на найкращий костюм виготовлений з підручних матеріалів. Учасників близько 30.

Учень Назар Базюк на фестиваль власноруч приготував вареники. Каже, що розкуповують швидко.

«Сьогодні я продаю вареники з картоплею, які ліпив цілу ніч. Допомагав мені батько. Продаю за 10 гривень, 5 штук. Долучаюся до ярмарку, тому що, так зможу допомогти бійцям, які зараз в АТО», - каже хлопець.

 

Вікторія Субатенко, учениця першого курсу принесла фруктовий пиріг, який готувала з татом.

«На ярмарок я принесла пиріг «Ягідка». Його готував мій тато, звичайно, я йому допомагала. Ягоди збирали влітку самі», - каже учениця.

 

Задорожна Аліна та Зоріна приготували невеличкі фаршировані корзинки.

«Ми приготували страву, яку назвали «Скажені павуки». Для цього взяли яєчні жовтки, масло, спеції, сіль, все змішали і розклали по корзинкам, прикрасили оливками у вигляді павука. Дуже смачно», - каже Аліна.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото - Світлана Радостєва.