23 трав. 2017 20:55

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:23
Суспільство
0

44

0

Вінницькі актори театру Садовського претендують виступити на столичній сцені Франка

Вінницькі актори театру Садовського претендують виступити на столичній сцені Франка

Триває фестиваль «Арт-Україна», який визначить найкращий серед обласних театрів  


23 травня у Вінницькому обласному-драматичному театрі імені Садовського провели конкурсний показ мюзиклу «Моя чарівна леді». Робота режисера-постановника Тараса Мазура та колективу бере участь у національному фестивалі «Арт-Україна».  Його мета визначити трійку найкращих серед понад двох десятків театрів країни. Наше місто передостаннє серед всіх претендентів на визнання. Більш ніж за тиждень будуть відомі результати голосування. Головним складом журі є глядачі.

«Головна мета фестивалю – відродити та популяризувати театральне мистецтво в Україні. Тетраліні колективи зможуть проявити свою роботу на національній платформі. На камерній сцені Київського театру імені Франка. Саме там наприкінці червня відбудеться фінал. Три обласних театри за версією глядацького голосування будуть виступати там»,  - повідомляють організатори фестивалю «Арт-Україна».

Голосування від глядачів проходить у форматі анкетування. Кожному, хто прийшов на виставу вручають буклет з шкалою оцінювання. Враховуються: гра акторів, музичне оформлення, декорації, режисерська робота.

«Переживань, як оцінять глядачі те, що ми намагаємося передати у «Моїй чарівні леді», немає. Мене реакція людей вже давно здивувала. Адже, коли проходили вистави напередодні, збиралися повні зали. Ми цього не очікували. Емоції надзвичайно позитивні. Бо нині сезон весняно-польових робіт, людям є що робити, а вони знаходять час на театр. На нашу виставу. Це – прекрасно!», - каже режисер мюзиклу Тарас Мазур.

У рамках фестивалю проводуть благодійний збір на відновлення театру імені Шевченка у Черкасах, який постраждав від пожежі кілька років тому.

Вінниця.info

title


0
0