26 лип. 2017 11:45

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:35
Суспільство
0

58

0

Вінницькі парашутисти святкують професійне свято. Фоторепортаж

Вінницькі парашутисти святкують професійне свято. Фоторепортаж

Репортаж з аеродрому під  Сутисками напередодні Дня парашутиста 


26 липня відзначають День парашутиста. Напередодні його святкування Вінниця.info завітала на аеродром під селищем Сутиски. Тут проводять навчання спортсмени-парашутисти.

«Вінницький авіаційно-спортивний  клуб займається підготовкою спортсменів-парашутистів. Тут чимало не любителів цього виду спорту, а вже можна сказати, професіоналів. Стрибають з висоти 900 метрів, на яку піднімає літак АН-2», - каже Віктор Коваленко, начальник Вінницького авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння оборони України.

Серед спортсменів свій 45 стрибок здійснила Юля Панченко, вона майстер-перукар.

«Вперше стрибнула близько трьох років тому. Було одночасно і цікаво, і страшно. Потім втягнулася. Правда кажучи, страшно кожного разу. Загалом, у цей вид спорту мене привів батько. Він до нього також має відношення. Стрибати з парашутом – це прекрасна розрядка», - зауважила Юлія.   

Перед будь-яким стрибком всі парашутисти, чи то професіонали, чи новачки, мають пройти медичний огляд, інструктаж та мати страховку.

«Парашути складають інструктора. Стрибати забороняється особам, які важать понад 90 кілограмів. Тим хто важить менше 50 кілограмів, також є певні обмеження. Але їм простіше, з ситуації можна вийти, якщо здійснити стрибок з інструктором», - зауважує Віктор Коваленко.

Вінниця.info