7 лип. 2017 11:52

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:10
Місто
0

39

0

Вінницькі пляжі перевірили вдруге. Чи можна вже купатися?

Вінницькі пляжі перевірили вдруге. Чи можна вже купатися?

 Купатися на всіх офіційних пляжах заборонено


 Купатися на всiх офiцiйних пляжах Вiнницi заборонено. В результатi перевiрок води в рiчцi Пiвденний Буг вдруге за лiто перевірка показала, що вода не є безпечною для вiдпочиваючих.

Про це Вiнниця.info розповiла головний спецiалiст вiддiлу державного нагляду за дотриманням санiтарного законодавства управлiння Держпродспоживслужби у мiстi Вiнницi Людмила Крутiкова.

«Вода як i ранiше на всiх трьох пляжах «Гонти», «Хiмiк», «Центрaльний» не вiдповiдає санiтарним вимогам по мiкробiологiчним i санiтарно-хiмiчним показникам. 20 червня ми вiдбирали воду для перевiрки.

Вода не вiдповiдає по кiлькостi бактерiй групи кишкової палички, по запаху i по вмiсту формaльдегiду. Таблички на пляжах як були встановленi так i є, але люди на них не звертають увагу, деякi купаються. », - каже Людмила Крутiкова.

Як ми рaнiше повiдомляли, всi три офiцiйнi пляжi готовi до лiтнього сезону. Тaм облaштовaнi душовi кaбiнки, встaновленi бiотеуaлети, є медичнi пункти, контейнери для смiття, нaвiси, прaцює водолaзнa службa.

В червнi вiнничанам не радили купатися у Бугу нi на одному з офiцiйних пляжiв мiста.

Вiнниця.info