26 січ. 2013 15:33

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:13
Політика
0

33

0

Вінницькі регіонали на вибори висунули двох керівників районів

Вінницькі регіонали на вибори висунули двох керівників районів

У Калинівському районі мандат депутата облради виборюватиме голова райдержадміністрації Василь Поліщук, у Бершадському – голова райради Бурлака


Вінницька обласна організація Партії регіонів 26 січня висунула своїми кандидатами на довиборах депутатів Вінницької обласної ради голову Калинівської районної державної адміністрації Василя Поліщука та голову Бершадської районної ради Михайла Бурлаку.

За відповідне рішення одноголосно проголосувало 208 делегатів партконференції.

54-річний генерал-лейтенант міліції Василь Поліщук з серпня 2011 року очолює Калинівську райдержадміністрацію Вінницької області, а до цього з січня 2007 по березень 2010 займав посаду начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області.

За словами Поліщука він не буде вести активну виборчу кампанію, а усі сили направить на поліпшення добробуту Калінвського району.

«Я погодився балатуватсь до облради для того, щоб калинівчани мали більшу увагу з боку обласної влади», - сказав він.

 

57-річний Михайло Бурлака у 2006-2010 та з листопада 2010 року займає посаду голови Бершадської районної ради, до цього очолював державне підприємство «Бершадський спиртовий завод».

Цікаво, що Бурлака двічі обирався до Бершадської районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», але це не завадило йому балатуватися зараз від політичних опонентів – Партії регіонів.

 

Вів партійну конференція, яка проходила в актовій залі облспоживспілки голова Вінницької обласної ради та перший заступник голови Вінницької облорганізації Партії регіонів Сергій Татусяк.

Як вінницькі регіонали одностайно висували своїх кандидатів у депутати облради дивіться далі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наприкінці грудня 2012 року Вінницька обласна виборча комісія призначила перевибори двох депутатів обласної ради замість тих, які склали свої повноваження у зв'язку з обранням до Верховної Ради на 24 лютого 2013 року. Зокрема, облвиборчком призначив вибори в мажоритарних округах № 3 (Бершадський район) і № 14 (Калинівський район) замість депутатів Григорія Заболотного та Олександра Домбровського, які склали повноваження у зв'язку з обранням до Верховної Ради.

 

ВИННИЦА.info


0
0