10 берез. 2010 15:19

Останнє оновлення  
9 берез. 2023 19:59
Влада
0

26

0

Винницкий губернатор Домбровский поделился властью с молодежью

Винницкий губернатор Домбровский поделился властью с молодежью

Голова облдержадміністрації Олександр Домбровський на один день віддав керування областю в руки найуспішнішого учасника «Молодіжного призову у владу» - Максима Волосевича


10 березня у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулась акція «Один день в руках молоді», під час якої 25 молодих людей – переможців проекту «Молодіжний призов у владу» працювали на посадах губернатора, його заступників та начальників управлінь.

Про це повідомляє Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Зокрема, п’ять лідерів, що одержали найвищі підсумкові рейтинги у проекті, проходили стажування на посадах голови обласної державної адміністрації та його заступників, а їхні менш успішні колеги — на посадах керівників структурних підрозділів.

«Акція розпочалась символічною передачею влади від високопосадовців до молодих людей. Голова облдержадміністрації Олександр Домбровський на один день віддав керування областю в руки найуспішнішого учасника «Молодіжного призову у владу» - Максима Волосевича», - йдеться у повідомлені.

Під час акції відбулось проведення її учасниками наради під час якої молоді лідери внесли власні пропозиції щодо розвитку та реформування галузей області, охарактеризували роботу управлінь.

За результатами наради «молодий губернатор», його заступники та начальники управлінь підготували проект розпорядження облдержадміністрації щодо пріоритетних питань розвитку Вінницької області на 2010 рік.

 

ВИННИЦА.info


0
0