18 квіт. 2017 14:57

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:39
Суспільство
0

48

0

Вінниця фестивалить: на Майдані Незалежності розмальовують гігантське яйце і створюють писанки. Фоторепортаж

Вінниця фестивалить: на Майдані Незалежності розмальовують гігантське яйце і створюють писанки. Фоторепортаж

 Учасниками веселого дійства біля фонтану «Равлик» можуть стати всі охочі.


 18 квітня о 14 годині у Вінниці розпочався фестиваль «Великоднє диво». На Майдані Незалежності стартували майстер-класи з виготовлення писанок. Сьогодні також почали розмальовувати останнє гігантське яйце в рамках проекту «Пасхальні візерунки». 5 писанок створили ще у Чистий четвер.

Привітала учасників великоднього дійства народна майстриня Тетяна Пірус. Вони розповіла, що в давнину дівчата могли дарувати писанки своїм обранцям як символи любові.

«Сьогодні у нас третій день Великодніх свят. Якщо ви подаруєте хлопцеві 2 писанки і він їх прийме, то це означає, що він не лише вам симпатизує, алей має серйозні наміри.

В моєму житті були різні свята. Я народилася у Вінниці, тут навчалася. Я це місто знаю з малечку. І кожного року дивуюся, що воно, змінюючись, стає кращим. Змінюються люди, але глибинними змінами керують наші традиції, які ми шануємо», - сказала народна майстриня.

Учасниками веселого дійства біля фонтану «Равлик» можуть стати всі охочі. Для вінничан співають місцеві колективи. Близько 15 години розпочнеться традиційна «Битва крашанок». 

 

 

Вінниця.info­