17 трав. 2017 13:25

Останнє оновлення  
13 берез. 2023 11:38
Суспільство
0

33

0

Вінниця відправила допомогу в АТО: обійми дітей і кількість вантажу шокували волонтера «Степанича». Фоторепортаж

Вінниця відправила допомогу в АТО: обійми дітей і кількість вантажу шокували волонтера «Степанича». Фоторепортаж

 Маленькі вихованці дитячих садочків принесли свої пакунки для захисників: малюнки, листи і смаколики.


 17 травня Вінниця відправила чергову допомогу у зону проведення антитерористичної операції. Цього разу вантаж став по-справжньому особливим. Маленькі вихованці дитячих садочків принесли свої пакунки для захисників: малюнки, листи і смаколики. Діти обіймалися з волонтерами, які вирушають на Схід, робили фото...

На Майдані Незалежності вдалося оперативно загрузити вантажівку і два «Спрінтери».

Волонтер Юрій Тираю, він же «Степанич», зізнається, такого не очікував ніхто.

«Я, чесно, у великому шоці від того, що відбувається у Вінниці. Місто має стати прикладом для всієї України. Велике дякую дітям, які сьогодні прийшли. За 3 роки війни важко стримувати емоції… Спасибі їх батькам, бо не забувають про те, що йде війна, і в країні не лише Євробачення.

Волонтери з деяких областей їдуть вп’ятьох на одному легковику і везуть дві банки варення, то ми вважаємо, що це недопустимо. А у Вінниці ми загрузили 3 машини, і нам кажуть приїжджайте ще через тиждень», - говорить представник «Народного тилу».

На передову повезуть овочі, фрукти, техніку, амуніцію, одяг, маскувальні сітки, солодощі. Вантаж отримають бійці від Широкіного до Авдіївки. «Степанич» запевняє, що сьогодні армія забезпечена майже всім. Головне – увага і турбота.

«Сьогодні в армії практично все є, головне, що ми веземо, - це тепло і турботу. Важливі ті картинки, що малеча намалювала. Діти наші можуть усміхатися завдяки хлопцям, які не пускають всю нечисть сюди.

Знаєте, на передовій чим суровіше, тим воїни менше просять. Є легендарний боєць «Кліщ». Його питаємо: «Чого найбільше хочеться для душі?». А він каже: «Знаєш, давно супу горохового не їв. Якщо можна, привези кілограм гороху», - усміхається Юрій.

Завідувач дитячого садочку №12, Ванда Харматова, говорить, що дошкільний заклад завжди допомагає захисникам. Сьогодні принесли 10 коробок. Кажуть, збирали 2 дні.

«Мир в Україні – це найбільша мрія і дорослих, і дітей. Ми постійно долучаємося до таких волонтерських акцій. Діти створюють малюнки, пишуть, що чекають на повернення воїнів живими і здоровими. Дорослі приносять печиво, чай, каву, засоби особистої гігієни, носки, хустинки, серветки», - розповідає жінка.

 

 

 

Вінниця.info