12 жовт. 2022 15:21

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Суспільство
0

120

0

Вінничан просять економити електроенергію не лише ввечері, але й уранці

Вінничан просять економити електроенергію не лише ввечері, але й уранці

Це допоможе знизити навантаження на магістральні мережі


В «Укренерго» просять економити електроенергію не лише з 17 до 23 години, але й уранці, з 8 до 11 години. Це допоможе знизити навантаження на магістральні мережі, аби ремонтники мали час відремонтувати пошкоджене російськими ракетами обладнання.

Про це повідомили в «Укренерго».

«Сьогодні вже з 8-ї ранку Україна споживає на 6% більше електроенергії, ніж учора. Тому наразі диспетчерський центр «Укренерго» вимушено застосував обмеження споживачів у Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях», – йдеться у повідомленні.

У компанії повідомляють, що зараз головна причина обмежень споживачів – необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене потужними ракетними обстрілами. Що більшим буде споживання, то більше буде обмежень.

Споживачів просять ставитися до електроспоживання розсудливо вранці – з 8-ї до 11-ї години і ввечері – з 17-ї до 23-ї.

Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.

Вдень – не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці і особливо ввечері, коли споживання найбільше, – звести до мінімум користування електрикою.

Нагадаємо, у Вінницькій області після російських ударів по об’єктах енергоінфраструктури 11 жовтня 242 населених пунктів залишились без світла. Подачу електроенергії відновили вчора ввечері.

Енергетики попереджають про планові відключення, де заплановані ремонтні роботи, екстрені випадки спрогнозувати неможливо.

Нагадаємо, 11 жовтня під час ракетної атаки ворог уразив два об'єкти критичної інфраструктури в Ладижині та у Вінницькому районі. Пошкоджено енергетичне обладнання на Ладижинській ТЕС.

Вінничан закликають економити електроенергію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info


0
0