14 груд. 2022 16:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Суспільство
0

162

0

Вінничан запрошують на різдвяний вікенд паровозом

Вінничан запрошують на різдвяний вікенд паровозом

Під час туру можна буде скуштувати гарячу уху та куліш зі шкварками на березі Південного Бугу, потрапити на екскурсію до локомотивного депо та ознайомитись з роботою раритетної вузькоколійки


24 грудня відбудеться останній у цьому році ретро-тур вузькоколійкою за маршрутом Гайворон-Бершадь.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

«Гарантуємо чудовий настрій, святкову магічну атмосферу та незабутню подорож у минуле по 125-річній залізниці, місто залізничників чекає саме на тебе!», - зазначено у повідомленні.

На вас чекає подорож на ретропотязі, якого везтиме справжній німецький паровоз Гр-280. Під час туру можна буде скуштувати гарячу уху та куліш зі шкварками на березі Південного Бугу, потрапити на екскурсію до локомотивного депо та ознайомитись з роботою раритетної вузькоколійки.

Пасажирів очікує також культурна програма від місцевої громади із запальними українськими піснями й танцями, можливість проїхатися на унікальній автомотрисі ГАЗ-12 «Зім» та багато іншого.

Для участі в ретротурі заповніть коротку реєстраційну форму: https://forms.gle/CWjTcdzBpMwZtT577. Кількість місць обмежена.

Квиток на ретропоїзд коштує 215 грн (туди і назад), його можна придбати в чат-боті Укрзалізниці у Viber і Telegram, на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Гайворон — Бершадь, Бершадь — Гайворон, поїзд №851/852, дата — 24 грудня), і в касах вокзалів.

Також для учасників туру є додаткова можливість організовано доїхати до Гайворона спецпоїздом з Києва та Вінниці й повернутися на ньому додому.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото - Укрзалізниці