30 груд. 2023 15:05

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:21
Суспільство
0

173

0

Вінничанам розказали, як ловити велику рибу

Вінничанам розказали, як ловити велику рибу

Важливо правильно вибрати місце


Риболовля завжди приваблювала можливістю спіймати рекордно велику рибу, щоб потім між друзями хвалитися своїм найбільшим уловом. На сторінці Вінницького рибоохоронного патруля написали, як ловити велику рибу.

Вибираємо правильне місце для трофейної риби.

Важливо правильно вибрати місце. Велика риба набагато обережніше своїх дрібних братів, тому зловити її, вибравши випадково місце на водоймі, не вийде.

Де шукати велику рибу.

Щоб риболовля була успішною, потрібно знайти на водоймі ями, різні поглиблення, саме там зазвичай проводить час велика риба.

Глибину можна визначити за допомогою ехолота, або поплавка-маркера.

Дуже любить велика риба захаращені місця на водоймі. Але при цьому потрібна обережність, адже витягнути рибу без обриву снасті досить проблематично, для цього потрібна якісна снасть.

Якщо водойма не дуже велика, не більше 200 метрів в ширину, а дістатися до протилежного берега неможливо, то можна на човні завести снасть під той берег. Якщо там схиляється над водою багато дерев, то в воді дуже іншого корчів, за які може заплутатися снасть.

Підгодовування для великої рибки

Для того, щоб спіймати великої риби дуже важливе підгодовування. Воно повинно бути якісною, і його має бути багато.

Звісно супер дороге підгодовування купувати зовсім не потрібно, адже можна витратити велику кількість грошей а велику рибу так і не спіймати.

 • Макух;
 • Халву;
 • Насіння;
 • Різні крупи;
 • Покупну недорогу прикормку.

Не дорогу прикормку готову з магазину ми будемо використовувати на водоймі в якості добавки до основної прикормки, а основною масою для великої риби будуть саме недорогі але дієві інгредієнти.

Скільки готувати такого прикорму

Чим більше тим краще! Змішайте спочатку першу порцію прикормки, подивіться як на неї реагує риба. Але щоб спіймати велику рибу вам потрібно мати великий запас інгредієнтів на приготування прикорму.

Як ловити тільки Велику рибу

Щоб виловлювати тільки велику рибу, доведеться відсіяти дрібну за допомогою наживки. Наживка повинна бути таких розмірів, щоб дрібна риба не могла її ковтнути.

Яку наживку підбирають для трофею

 • Кукурудза;
 • Бойли різних смаків;
 • Жаби;
 • Дрібна риба;
 • Горох;
 • Горох з кукурудзою потрібно насаджувати по 3-5 штук.

Також потрібно пам'ятати, що для лову великої риби і гачки потрібні великі. Одягати наживку потрібно так, щоб практично весь гачок був прихований, але трохи вільного простору залишалося.

Ну і яка ж риболовля без терпіння.

Це саме те, чого не вистачає багатьом новачкам. Не потрібно смикати вудку кожні 10 хвилин. Снасть після закидання не потрібно витягувати годинами.

Витягати раніше можна тільки в разі, якщо:

Було клювання, і, можливо, наживка злетіла;

Снасть могла потрапити в мул, і тепер риба не може її побачити;

Потрібно змінити наживку.

Риболовля на велику рибу цікава та непередбачувана, кожен рибак має свої секрети і користується самим дієвим методом. Чудово знати усі лайфхаки та використовувати їх на практиці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info