10 листоп. 2022 17:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Суспільство
0

79

0

Вінничанам розкажуть про види вибухівок, а також про техніку безпеки при їх виявлені

Вінничанам розкажуть про види вибухівок, а також про техніку безпеки при їх виявлені

Вінничани дізнаються про основи партизанської справи та про види вибухівок


У Вінниці, цієї неділі, 13 листопада відбудеться черговий тренінг в «Центрі готовності цивільних» від «Благодійного фонду Сергія Притули». У першій частині тренінгу вінничани дізнаються про «Основи партизанської справи», у другій – про види вибухівок та принципи їх дії, а також техніку безпеки та способи виявлення.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці представник «Благодійного фонду Сергія Притули» у Вінницькій області Ярослав Мрочко.

Інструктором тренінгу буде розвідник Роман Кашпур (Скіф). Під час першої частини тренінгу, що розпочнеться о 10:00, він розкаже про налагодження зв’язків із центрами прийняття рішень, техніка безпеки, варіанти дій та тактик, маскування, коригування вогню.

Під час другої частини тренінгу, який стартує о 12:30, можна буде отримати теоретичні знання про основи, види вибухівок та принципи їх дії, техніку безпеки та способи виявлення.

Захід заплановано цієї неділі, 13 листопада, з 10:00 до 15:00, вхід – вільний внесок до «Благодійного фонду Сергія Притули» за реквізитами.

Для участі необхідна попередня реєстрація. Зареєструватися можна ТУТ. Про місце проведення тренінгу зареєстрованим учасникам повідомлять згодом.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info