7 верес. 2023 10:08

Останнє оновлення  
7 верес. 2023 10:08

1 хвилина читання

Суспільство
0

248

0

Вінничанка перемогла на виборах увосьме, встановивши рекорд

Вінничанка перемогла на виборах увосьме, встановивши рекорд

Мешканку Немирова Тетяну Швець обирали на посаду голови Немирівської територіальної організації Українського товариства сліпих аж вісім разів.


72-річна Тетяна Швець очолює осередок товариства сліпих із 1985року, куди входять вісім колишніх районів.

Як інформує пресцентр Вінницької обласної організації УТОС, вибори проводяться щороку. Таким чином жінка встановила унікальний рекорд: її обирали на посаду вісім разів поспіль! Бо люди із вадами зору цінують роботу Тетяни Швець і довіряють. Тетяна Василівна закінчила Немирівське педучилище, працювала у дитсадку вихователькою. У 1984 році через різке погіршення зору пішла із цієї роботи, оформила інвалідність.

«На певний час, із 1988 по 1990 роки, я майже осліпла. Але після лікування у кваліфікованого професора у Києві відновила 50 % зору. Нині знову зір трохи погіршився, близько 30 % від норми», - розповідає Тетяна Швець.

До початку широкомасштабного вторгнення росії Тетяна Швець отримувала за свою роботу мінімальну зарплатню. Нині продовжує допомагати людям із вадами зору на громадських засадах.

«Платно чи безкоштовно, але я буду допомагати незрячим до кінця свого життя. Нікому не відмовляю у допомозі. Навіть вночі готова надати консультацію, допомогти хоча б словом. За це люди мене поважають», - наголосила Тетяна Швець.

Чоловік Тетяни нещодавно помер. У неї є син Вадим, колишній правоохоронець, а нині на групі інвалідності. 28-річна онучка Лілія під час війни виїхала до Німеччини.

Вінниця.info, фото – УТОС