18 верес. 2021 11:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 17:01
Суспільство
0

166

0

Вінничани довіряють ЗМІ, більше – місцевим. Інфографіка

Вінничани довіряють ЗМІ, більше – місцевим. Інфографіка

Серед всіх 24 обласних центрів України, де проводили опитування, у Вінниці місцеві жителі найвище оцінили діяльність ЗМІ. Роботу місцевих засобів масової інформації оцінили краще


Міжнародний  республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою «Рейтинг» провів сьоме всеукраїнське муніципальне опитування у 24 містах країни. Окрім задоволеності якістю послуг, громадян просили оцінити державних інституцій та ЗМІ.

Серед всіх 24 обласних центрів України, де проводили опитування, у Вінниці місцеві жителі найвище оцінили діяльність ЗМІ. Роботу місцевих засобів масової інформації оцінили краще.

На запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність місцевих ЗМІ», 29% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 36% «швидше схвалюю», і 9% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки місцевих ЗМІ серед вінничан зріс.

На запитання «Чи схвалюєте Ви діяльність загальнонаціональних ЗМІ», 25% опитаних у Вінниці відповіли «цілком схвалюю», 34% «швидше схвалюю», і 15% «зовсім не схвалюю». Порівняно з 2020 роком рівень підтримки місцевих ЗМІ серед вінничан зріс.

Методологія

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» у період з 12 травня по 3 червня 2021 року в 24 містах України (у Києві та всіх обласних центрах, включаючи Маріуполь у Донецькій області та Сєвєродонецьк у Луганській області). Опитування проводились шляхом особистих інтерв'ю у будинках 19 196 постійних жителів України віком від 18 років і старше. Дані були зважені, щоб відобразити загальне населення цих міст за віком та статтю. Статистична похибка не перевищує 3,5%, а коефіцієнт досяжності у середньому становить 65%.

Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info